ماندانا علیزاده، کارآفرینی که با آموزش ۳رشته و ایجاد کارگاه تولیدی بانوان روستای وندرآباد مشغول به کار کرده است
در نهمین روز از دهه فجر؛
پیش از ظهر امروز به مناسبت دهه فجر یک کارگاه خیاطی که با تسهیلات اقتصاد مقاومتی راه اندازی شده بود، افتتاح شد.
بانوی بسیجی هنرمندی که اقتصاد مقاومتی را در عمل به اثبات رساند؛
آسیه آراسته، بانو کارآفرینی از جنس بسیج است که با ایجاد کارگاه تولیدی کیف با شلوارهای لی و جین قدیمی، در تحقق شعار اقتصاد مقاومتی پیشگام و کمک کار همسر و زندگی‌اش شده است.
فرماندار اسدآباد گفت: با حمایت دولت و ارائه تسهیلات یارانه‌دار تاکنون ۱۸ هزار و ۷۰۰ هکتار از زمین‌های کشاورزی این شهرستان به سیستم‌های نوین آبیاری تجهیز شده‌اند.
شعاری که یک بانوی کارآفرین در عمل به آن رسید؛
یک کارآفرین موفق بسیجی و با انگیزه اسدآبادی در عین حال که معلولیت دارد و معتقد است «گلیم انسان ها به اندازه کل دنیاست»، برای خود و تعدادی از بانوان وجوانان اشتغال ایجاد کرده است.
معاون عمران و برنامه ریزی فرمانداری اسدآباد از وجود 212 هکتار بافت فرسوده در شهر اسدآباد خبر داد.
فوائد متعدد سرکه سیب برای سلامت پوست از درمان آکنه گرفته تا از بین بردن شوره سر و درمان آفتاب سوختگی تایید شده‌ است.
همزمان با سالروز بسیج سازندگی؛
به مناسبت سالروز تشکیل بسیج سازندگی دو واحد تولیدی پوشاک با دریافت تسهیلات اقتصاد مقاومتی فعال و دوباره آغاز به کار رکردند.
فرماندار اسدآباد گفت: واگذاری پروژه های نیمه تمام به بخش خصوصی ضمن تکمیل طرح ها موجب حفظ و نگهداری بهتر طرح ها توسط بخش خصوصی بوده است.
ناامیدی در عزم و اراده طلبه کارآفرین بسیجی رخنه نکرد
روحانی کارآفرین بسیجی اسدآبادی گفت: با حمایت بسیج سازندگی توانستم، کارگاه تولید میوه خشک راه‌اندازی کنم که اگر دولت حمایت می‌کرد تعطیل نمی‌شد؛ به ‌زودی کارگاه بسته‌بندی حبوبات با اشتغالزایی مستقیم برای 5 نفر ایجاد خواهد کرد.
سوم آذرماه به همت بسیج سازندگی صورت می‌گیرد
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان همدان گفت: سوم آذرماه همایش تجلیل از جهادگران، مجمع جهادی استان و مجمع خیرین توسط سازمان بسیج سازندگی برگزار و از 10 نفر از کارآفرینان نمونه تقدیر خواهد شد.
دبیر هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی:
دبیر هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: هنوز مسئله FATF برای نمایندگان مجلس، شفاف نیست چه برسد که آثار خود را بر بازار دلار بگذارد؛ سقوط قیمت دلار ارتباطی با این مسئله ندارد.
رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان همدان:
رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان همدان با بيان اينکه متاسفانه همچنان در مديران نگاه سخت‌افزاري به توسعه وجود دارد، گفت: مديران براي انجام فعاليت‌ها به جاي اتکا به اعتبارات دولتي بايد به توسعه نگاه نرم‌افزاري داشته باشند.
ابراهیم کارخانه ای:
بیکاری و نداشتن شغل و درآمد، امروزه به معضلی بزرگ در جامعه تبدیل شده و کمتر خانه ای را می توان یافت که جوان بیکار در آن وجود نداشته باشد.
استاندار همدان:
استاندار همدان با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی امر بسیار مهمی است، گفت: اقتصاد مقاومتی برایم خط قرمز است و از مدیران کم‌کار در این زمینه نمی‎گذرم.