آخرین اخبار

 

شناسنامه سایت آوای سیدجمال:

 

«حکومت‌ها به عدل استوار است و ملت‌ها به علم زنده می‌شود»

این جمله ناب سید جمال‌الدین اسدآبادی به‌عنوان مصلح مسلمانی است که منادی اتحاد اسلام و بیدارگر مشرق زمین شد.

آوای سیدجمال هم به نام و به یاد این بزرگ‌مرد تاریخ اسلام و شخصیت برجسته بین‌المللی اهداف بزرگ  والای خود را که نشأت گرفته از همان جمله ناب و معروف سید جمال‌الدین اسدآبادی است، در پیش گرفته است؛

 

یکی از بزرگ‌ترین اهداف این پایگاه خبری که در راستای منویات رهبر معظم انقلاب هم هست، مطالبه گری است.

 

آنجا که تاریخ بستر تکرار حادثه‌هاست و ما از ورق‌هایی که بر تاریخ این مرزوبوم رقم خورده است، به نیکی دریافته‌ایم که هرگز نباید از برابر عربده فتنه‌ها عقب نشست؛ چراکه ملتی که عاشورا دارد، همیشه پیروز است.

 

این حق برای مخاطبان آوای سیدجمال است که اگر سکوت کردیم ما را بازخواست کنند؛ سکوت گاه به معنای ندیدن حقیقت، چشم بستن بر حقانیت، سانسور واقعیت و عبور از یک تکلیف است. سکوت گاه به معنای دروغ‌گویی است یعنی آنچه را دیده‌ای با سکوت خود اعلام کنی آن را ندیده‌ام.

 

پایگاه خبری آوای سیدجمال از سالیان درازی است فعالیت خود را آغاز نموده و به یاری خداوند متعال توانسته تاکنون با برگرفتن ازجمله ناب سید جمال‌الدین اسدآبادی سعی بر  این داشته فارغ از هرگونه غرض‌ورزی و جهت‌گیری حزبی به ارائه‌ی اخبار بومی شهرستان اسدآباد،استان همدان، ایران و جهان و همچنین تحلیل و نقدهای سیاسی، فرهنگی و … بپردازد.

 

آوای سیدجمال با راه‌اندازی بخش‌های متفاوت از قبیل سیاسی، اجتماعی، ورزشی و … سعی بر این دارد تا تمام نیازهای مخاطبان خود را در حوزه اخبار و اطلاع‌رسانی برآورده سازد.

 

نام سایت آوای سیدجمال برگرفته از نام بزرگ سید جمال‌الدین اسدآبادی به‌عنوان بیدارگر و منادی وحدت است.

 

نکات کلیدی و خط‌مشی سایت خبری آوای سیدجمال؛

 

*** انعکاس دیدگاه‌ها و نظرات مختلف درگرو به‌منزله رد یا تائید آن‌ها نیست.

 

***سایت آوای سیدجمال خود را به اخلاق حرفه‌ای روزنامه‌نگاری پایبند می‌داند و مبنای فعالیت این سایت بر سه اصل “بی‌طرفی”، “دقت” و “انصاف” استوار است.

 

***سایت آوای سیدجمال از درج پیام‌ها و مطالب اهانت‌آمیز نسبت به دیگران، اقوام، مذاهب و … خودداری می‌کند.

 

** سایت آوای سیدجمال از ارائه مطالب، خبرها و دیدگاه‌های افراد و گروه‌های مختلف جامعه و همکاری صاحبان اندیشه، اساتید و دانشجویان و فرهیختگان با سایت استقبال می‌کند.

 

*** سایت آوای سیدجمال با حفظ نگاه ویژه خود به مسائل کلان سیاسی، اجتماعی و فرهنگی و… ضمن پرهیز از درگیری‌های کم‌فایده رسانه‌ای، آماده است تا با درج تحلیل‌ها و مقالات صاحب‌نظران و فرهیختگان، محمل مناسبی برای تضارب آرا و اندیشه‌ها و ارائه آن به عموم مردم فراهم آورد.

 

** صداقت و سرعت در ارائه اخبار و انصاف در نگارش و انتشار تحلیل‌ها و مقالات سرلوحه دست‌اندرکاران سایت آوای سیدجمال است.

 

** سایت آوای سیدجمال رعایت تمام قوانین حقوقی مربوط به مطبوعات ایران را بر خود فرض دانسته و علاوه بر رعایت قانون، تلاش خواهد کرد از محدوده اخلاق حرفه‌ای ژورنالیستی خارج نشود.

 

** سایت آوای سیدجمال پیشاپیش از راهنمایی‌ها و نقدهای مخاطبان و به‌خصوص همکاران گرامی در جهت رفع نقایص فنی و محتوایی و ارتقای کیفی این پایگاه خبری، تحلیلی استقبال می‌کنند.

 

 **  آوای سیدجمال رسانه شماست؛ نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.

 

***برای ارتباط با پایگاه خبری تحلیلی آوای سیدجمال از راه‌های زیر می‌توانید بهره بگیرید.

 

ـــ برای ارسال سوژه‌های خبری از قبیل عکس، فیلم و .. از طریق پیام‌رسان تلگرام به آیدی  @modiravaseyedjamal استفاده نمایید.

 

--برای ارسال سوژه های خبری از قبیل مطالب،عکس، فیلم و .. از طریق ایمیل avaseyedjamal95@gmail.com استفاده نمایید.

 

ـــ همراه لیلا نظری فرهودی صاحب امتیاز و مدیرمسئول: 09183074276

 

--آدرس دفتر: اسدآباد-میدان امام خمینی(ره)- بلوار بهشتی-جنب بانک سپه-طبقه دوم- پایگاه خبری تحلیلی آوای سیدجمال

 

پايگاه خبري تحليلي آوای سیدجمال "نخستين و تنها پایگاه اطلاع‌رسانی اینترنتی شهرستان اسدآباد" است که مجوز هیأت نظارت بر مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را به شماره ثبت 85716 اخذ کرده است.

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal