نمایش 1 - 10 از 1055
بعداز گذشت 6 سال؛
میدان آزادگان که در خروجی شهر اسدآباد به سمت کرمانشاه واقع شده، برای اجرای پروژه نصب المان ماکت هواپیمایی و تمثال شهدای خلبان در حال آماده سازی است.
با تجهیز شدن اتاق عمل بیمارستان قائم(عج)؛
دکتر نادر بهرامی گفت: با وجود تجهیزات کامل در اتاق عمل و پیشرفته بودن بیمارستان حضرت قائم(عج) اسدآباد توانستیم جراحی مفصل هر دو زانوی پدر خودم را که سالها رنج میدید، در این بیمارستان انجام دهم.
درسایه عدم نظارت رخ می دهد؛
متأسفانه عدم نظارت کافی بر عملکرد تاکسیرانان شهر اسدآباد موجب شده که رانندگان تاکسی علاوه اخذ کرایه اضافی در طول مسیرهای مختلف به مبلغ ۵۰۰ تومان، در کرایه دربستی هم شاهد اخذ مبلغ ۳ هزار تومان بیشتر باشیم.
آقای سرمدی پاسخ دهد؛
کیومرث سرمدی در خبری از خبرهای بد کارخانه نوپای فرومنگنز اسدآباد به گوش میرسد، خبر داده و گفته : نماینده مردم از حق کارگران کوتاه نخواهد آمد و قطعا مراجع امنیتی، قضایی و نظارتی هم به وظایف خود عمل خواهند کرد.
تکرار تخلف اداری در اسدآباد؛
باز هم چشم تیزبین مردم بر وجود یک تخلف اداری در اسدآباد روشن شد و با ارسال فیلمی از این تخلف آن را به دستگاههای نظارتی گوشزد کرد.
به بهانه هفته کتاب و گزارشی از پروژه ای تا ساخته شود دل کتابخوان آب شود!
کتابخانه ای که تنها یدک کش در نام اولین کتابخانه استاندارد استان همدان است، بعداز 12 سال همچنان با 40 درصد پیشرفت فیزیکی بلاتکلیف و در انتظار اعتبارات سفر ریاست جمهوری است.
آقای دادستان؛ پیگیر رسانه‌ای بی‌جواب ماند؛
26 روز است که از مهلت 10 روز دادستان اسدآباد به دستگاههای مرتبط برای ایجاد گرمخانه بی خانمانان می گذرد، اما گویی هنوز خبری از این گرمخانه نیست! البته در پیگیری خبرنگار ما متولیان امر هم پاسخ نمی‌دهند و در انتظار ورود دوباره دادستان هستیم.
در ادامه تودیع و معارفه سریالی علوم پزشکی اسدآباد؛
روز گذشته در نشستی در دانشکده علوم پزشکی به یکباره مدیر غذا و دارو برکنار فردی جدید جایگزین شد.
سرپرست دانشگاه سید جمال‌الدین اسدآبادی:
صادق خزل‌پور با اشاره به تنها مصوبه اولین سفر رئیس جمهور برای دانشگاه سید جمال‌الدین اسدآبادی، گفت: برای این مصوبه ۱۵ میلیارد تومان اختصاص یافته بود که از ین میزان اکنون یک میلیارد تومان آن پرداخت شده است،البته آسفالت محوطه دانشگاه با دو میلیارد و 200 میلیون تومان هزینه انجام شده است و درواقع یکی میلیارد تومان بدهکار شده ایم.
مطالبه/در اسدآباد
شهر اسدآباد با وجود پارکی در روبروی ساختمان شهرداری و عبور مسافران و مردم و نیاز به سرویس بهداشتی آن هنوز درب این سرویس بسته است.

صفحه‌ها