نمایش 1 - 10 از 1142
نقدی بر تغییر نام یک مکان ورزشی از نام «شهید» به آزادی؛
علی‌رغم ادعاهای مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان بر عمدی نبودن تغییر اسم استخر شهید سلیمانی، تصاویر تبلیغات نصب شده در سطح شهر، خلاف این ادعا را ثابت می‌کند و می‌طلبد مسئولان به جای سکوت و اینگونه‌ پاسخ‌ها در حق شهدای مدافع حرم خیانت نکنند..
گزارش «آوای سیدجمال» از کارگاهی در دل خانه یک روستایی در اسدآباد:
بانوی هنرمند اسدآبادی از کودکی با نگاه به دستان پدرش که به چوبی بی‌جان، صدا و جان می‌بخشید، ساختن ساز را یاد گرفت و امروز در دل روستایی کوچک، هنرش نه تنها به استان‌های کشور بلکه به خارج از کشور هم به فروش می‌رسد.
وقتی اقتصاد مقاومتی در منزل یک بسیجی جامه‌ عمل پوشید؛
بانوی کارآفرین بسیجی در اسدآباد با دستان هنرمندانه در منزل‌شان، با تولیداتی از جنس میناکاری ویترای توانسته است به اقتصاد مقاومتی جامه عمل بپوشاند، البته او نیازمند حمایت برای توسعه کارگاهش است.
با پیشنهاد آوای سیدجمال در میزگرد دانشگاه سید جمال‌ بررسی شد؛
یک کارشناس رسانه و فضای مجازی در استان همدان با روایت‌گری سه موضوع «شکست امپراتوری دروغ»، «جنگ غزه» و وجود مقبره «استر و مردخای» در همدان گفت: امروز رژیم صهیونیستی که شکست ناپذیر و سیستم امنیتی او نفوذناپذیر بود، با طوفان الاقصی درهم شکسته شده است.
گزارشی از نویسنده‌‌ اسدآبادی که قلمش مانا است
اسدآباد؛ مهد پرورش بزرگان و شهیدانی چون سید جمال‌الدین‌ها و قهاری‌ها و 13 ساله‌هایی چون محمدرسول است که با قلم و تفکر ناب نویسندگان هنرمندی چون بگزاده‌ها نامشان ماندگار شده است.
مدعی‌العموم در پروژه حصارکشی دانشگاه سیدجمال ورود و برخورد کند؛
درحالی که بعداز 12 سال شمارش معکوس برای اتمام پروژه حصارکشی دانشگاه سیدجمال‌الدین اسدآبادی آغاز شده بود، با دستور دادستانی به جای اتمام کار پروژه به جمع شدن آن انجامید، این درحالی است که دانشگاه و شهرداری بابت ترک فعل این پروژه و خسارت به بیت‌المال این پروژه باید پاسخگو باشند.
چند نکته پیرامون شورای ترافیک اسدآباد؛
بعداز اتمام عملیات نصب نیوجرسی‌ها در گردنه اسدآباد، با بروز حوداثی چون تصادفات و مسدود شدن جاده ناشی از آن، مسئولان به فکر اجرای طرح «بازشو اضطراری» با جابه جایی نیوجرسی‌ها افتاده‌اند که این اقدام درواقع دوباره‌کاری و قطعاً متحمل هزینه از بیت‌المال است، درحالی می‌شود آن اعتبار و بیت‌المال و وقت کارکنان راهداری در جای دیگر صرف شود، سئول مطرح است که آیا مسئولان پاسخگوی این بی‌تدبیری و عدم اجرای کار کارشناسی خود هستند.
مسئولان در چرخه‌ بی‌ثمر بازدیدها؛
سالن ورزشی چندمنظوره شهر پالیز، یکی از مطالبات به‌حق مردم در طول چندین سال است که به دلیل عدم مدیریت و رها شدن آن به مخروبه تبدیل شده بود و علی‌رغم بازدید مسئولان و وعده استاندار برای احیاء مجدد آن در هفته دولت، هنوز به اتمام نرسیده است.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان خبر داد:
صبح امروز با هدف حفظ، احیا و توسعه منابع طبیعی۶۰ هکتار از مراتع طبیعی شهرک سیداحمد شهر اسدآباد با کاشت انواع نهال‌ها بذرکاری شد.
امام جمعه شهرستان اسدآباد:
امام جمعه شهرستان اسدآباد با اشاره به جنایات چند دهه آمریکا در حق ملت ایران و جهان اسلام، گفت: آمریکایی دو دستش به خون بی‌گناهان مخصوصاً مسلمانان آغشته و مصداق همان شیطان بزرگی است که به حق امام(ره) به آن نانجیبان نسبت داد.

صفحه‌ها