نمایش 1 - 10 از 600
نماینده مردم اسدآباد در مجلس:
کیومرث سرمدی با بیان اینکه در راستای پیشرفت و تعالی شهرستان، منافع مردم و وحدت را به نامهربانی‌ها در انتخابات ترجیح دادم و از سرپرست دانشگاه سید جمال‌الدین اسدآبادی حمایت کردم، گفت: از مدیرانی که دل درگرو تلاش داشته باشند، حمایت خواهم کرد و آنچه از آقای مرادی مخلص در جهت استقلال دانشگاه انتظار می‌رود، توسعه رشته‌ها، توجه به نخبگان و تحصیل‌کردگان بومی است.
طبق مصوبه ستاد کرونای اسدآباد برپایی مراسم تدفین، ترحیم و تشییع در دیارسیدجمال ممنوع است، اما این مصوبه آنطور که باید و شاید مورد توجه اهالی شهرستان قرار نمی‌گیرد.
به دنبال پیگیری رسانه ای مشخص شد؛
به دنبال پیگیری رسانه برای چند و چون شرایط بازگشایی باشگاه‌های ورزشی، مطلع شدیم سرپرست اداره ورزش اسد آباد استعفا داده است!
همزمان با فصل برداشت چغندر قند؛
چغندرقند به‌عنوان یکی از محصولات پر آب بر و پرهزینه در شهرستان اسدآباد است که علی‌رغم ممنوعه و بحرانی بودن دشت اسدآباد در این منطقه کشت می‌شود، این در حالی است که بر اساس ادعای یک حامی کشاورز، آنچه دست چغندرکاران را در قبال زحمت این محصول پرهزینه عایدی‌اش می‌شود، با اجحاف و دست‌کاری عیارسنجی قند، قیمت واقعی آن به دستش نمی‌رسد.
طی حکمی؛
طی حکمی از سوی وزیر علوم حسین مرادی مخلص به عنوان سرپرست دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی منصوب شد.
گزارشی از وضعیت قرمز کرونا در اسدآباد؛
با گذشت سه هفته محدودیت کرونایی در شهرستان اسدآباد و با نگاه بی توجه مردم به این ویروس همچنان کرونا در اسدآباد تخته گاز می رود.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اسدآباد:
حجت‌الاسلام ابوذر عباسی با اشاره به اینکه یکی از برنامه‌های ما ثبت موقوفات و اخذ سند مالکیت به نام اوقاف است گفت: تنها 60 درصد از موقوفات در این شهرستان دارای سند هستند.
در روز اول ربیع الاول؛
سپاه ناحیه اسدآباد مرحله هشتم از رزمایش کمک مؤمنانه را به نیت 403 شهرستان اسدآباد برگزار کرد.
به بهانه هفته شهدای کارگر؛
شهرستان اسدآباد 7 شهید کارگر تقدیم انقلاب کرد که هرگز به نگاهشان اجازه حرام، به دلشان و استقامتشان در برابر سخت‌ترین کارها وعده حرام نداده و خداوند روزی‌شان را شهادت قرارداد.
تغییر و تحولات بدون سرو صدا مدیریتی در اسدآباد؛
حجت الاسلام ابوذر عباسی به عنوان رئیس جدید اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اسدآباد منصوب شد.

صفحه‌ها