نمایش 1 - 10 از 1165
نماینده مجلس در دیدار با وزیر نیرو مطرح کرد:
نماینده مردم اسدآباد در مجلس از دیدار با وزیر نیرو برای پیگیری حل مشکل آب خبر داد و گفته: برای اصلاح شبکه فرسوده‌ آبرسانی شهرستان اسدآباد مبلغ ۴۰۰ میلیارد ریال تأمین اعتبار شده که هنوز این مبلغ از سوی سازمان برنامه و بودجه کشور به شهرستان تخصیص داده نشده است.
در هفته قوه قضائیه صورت گرفت؛
به مناسبت هفته قوه قضائیه جمعی از کارکنان مجموعه قضایی اسدآباد با شهدا تجدید بیعت کردند.
با مطالبه‌گری رسانه‌ها‌ و راه‌اندازی مرکز معاینه فنی؛
بعداز گذشت 14 سال، با مطالبه‌گری رسانه‌ها‌ و امام جمعه اسدآباد مشکل چندین ساله احداث مرکز معاینه فنی خودروهای سبک در این شهرستان مرتفع و گره‌گشایی شد و بنا به گفته سرمایه‌گذار از اول اردیبهشت این مرکز خودروها را معاینه خواهد کرد.
بالاخره با افتتاح کنارگذر اسدآباد؛
بنا به گفته معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری همدان پروژه کنارگذر اسدآباد تا قبل از آغاز سفرهای نوروزی امسال راه‌اندازی خواهد شد.
در آستانه روز بزرگداشت یک شخصیت ایرانی‌الاصل که جهانی شد؛
در آستانه روز بزرگداشت سید جمال‌الدین اسدآبادی که یک شخصیت ایرانی‌الاصل اما جهانی است، درباره اینکه چه بود و چه کرد با رئیس دانشگاهی که مزین به نام او است، به گفتگو نشستیم.
با تب انتخاباتی در اسدآباد سوز سرما از یاد رفت؛
در آخرین روز از تبلیغات انتخاباتی اگرچه سوز سرما بود، اما تب تبلیغات نامزدها و طرفداران‌شان گرم و ساز موسیقی در همایش‌ها کوک و کاروان‌های پیاده و خودرویی برپا بود.
استان همدان همگام با یک ایران آماده حماسه‌آفرینی در 11 اسفند؛
تا انتخابات امسال و حماسه‌آفرینی مردم در پای صندوق‌های رأی کمتر از 10 روز باقی مانده و مردم استان همدان همچون ملت ایران با وجود برخی مشکلات رأی می‌دهند، در این گزارش به پاسخ‌های جالب آنان پرداخته‌ایم.
عصر دیروز انجام شد؛
همزمان با آغاز تبلیغات انتخاباتی ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری، ستادهای آیت‌الله شعبانی و آیت‌الله طه محمدی در شهر اسدآباد افتتاح شد.
به برکت انقلاب رقم خورد؛
امروزه یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه صنعت، گازرسانی به بخش صنایع تولیدی از جمله گلخانه‌ها می‌باشد که استان همدان در این زمینه در کشور پیشتاز است.
در سایه نبود شهردار در اسدآباد؛
کلنگ‌زنی پروژه ساخت پارک در منطقه‌ای از شهر اسدآباد در سایه نبود مدیریت شهری آغاز شده بود که در هاله‌ای از ابهام با دستور دادستانی متوقف شد.

صفحه‌ها