نمایش 1 - 10 از 2236
با هدف معرفی امام رضا(ع) و حضرت فاطمه(س) انجام شد؛
مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان شهرستان اسدآباد با اشاره به اجرای دو برنامه «رضوان رضا» و «بانویی از بهشت» در این مرکز، گفت: این دو برنامه با هدف معرفی زندگی و سیره امام رضا(ع) و شخصیت بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه(س) انجام شد.
در روز شهادت حضرت فاطمه‌(س) انجام می‌شود:
نماینده کمیته تفحص مفقودین در استان همدان از عطرآگین شدن سطح استان همدان با شمیم چهار لاله‌ گلگون کفن فاطمی خبر داد و گفت: این شهدای گمنام همزمان با شهادت حضرت فاطمه‌زهرا(س) در تشییع شهرهای اسدآباد، برزول، همدان و غار علیصدر شهرستان کبودرآهنگ به خاک سپرده خواهند شد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اسدآباد:
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اسدآباد با بیان اینکه اگر تصمیم مسئولان این شهرستان بر آن است که شهید گمنام در پارک ملت شهر اسدآباد تدفین شود، ما هم تابع دستور هستیم و هر آنچه در باشکوه برگزار شدن مراسم تشییع و تدفین این شهید نیاز باشد، کمک خواهیم کرد، گفت: البته رضایتی برای تدفین این شهید در آن پارک ندارم و صورتجلسه‌ای در این خصوص امضا نخواهم کرد.
در اجرای دومین مرحله طرح توقیف موتورسیکلت‌های مزاحم و متخلف انجام شد؛
فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد با اشاره به اجرای دومین مرحله طرح توقیف موتورسیکلت‌های مزاحم در سطح شهرستان، گفت: در این راستا تعداد ۱۶ دستگاه موتورسیکلت‌ مزاحم متخلف توقیف شد که این طرح تا پاکسازی کامل معابر از وجود راکبین مزاحم ادامه خواهد داشت.
جانشین فرمانده سپاه و بسیج مقاومت ناحیه اسدآباد:
جانشین فرمانده سپاه و بسیج مقاومت ناحیه شهرستان اسدآباد با اشاره به برگزاری اولین مرحله اردوی راهیان نور دانش‌آموزی در اسدآباد، گفت: روز گذشته، یک کاروان از دانش‌آموزان دختر در قالب راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند.
معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی اسدآباد خبر داد:
معاون بهداشت و رئیس مرکز بهداشت دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد از اجرای طرح وارنیش فلوراید تراپی دانش‌آموزان در مدارس این شهرستان خبر داد و گفت: این خدمت در راستای سلامت دهان و دندان کودکان، برای بالغ بر 10 هزار و 500 از دانش‌آموزان شهرستان شامل شهر و روستا انجام می‌شود.
در ایام فاطمیه اول؛
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اسدآباد از اجرای برنامه «معجزه مادری» در این شهرستان خبر داد و گفت: در این برنامه نقش مادران که پایه و اساس خانواده است، در تقویت پیوندهای اجتماعی برجسته می‌شود.
دهیار روستای طویلان‌سفلی اسدآباد خبر داد:
دهیار روستای طویلان‌سفلی شهرستان اسدآباد از برگزاری محفل قرآنی به مناسبت هفته بسیج در این روستا خبر داد و گفت: این روستا دارای هزار نفر جمعیت است که از این تعداد 100 نفر قرآن‌آموز هستند.
بخشدار پیرسلمان اسدآباد خبر داد:
بخشدار پیرسلمان شهرستان اسدآباد با بیان اینکه عملیات اجرایی پروژه حفر دو حلقه چاه آب شرب روستای چهارچشمه در بخش پیرسلمان با اجرای ۵۰۰ متر شبکه خط انتقال آب تا مخزن، تهیه شناور، تجهیزات و خط انتقال برق انجام شده، گفت: برای اجرای این پروژه بالغ بر ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار هزینه صرف شده است.
مدیریت بازرسی و نظارت اتاق اصناف اسدآباد اسدآباد:
مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف شهرستان اسدآباد بااشاره به بازرسی و نظارت بر ۱۱۷ واحد نانوایی در این شهرستان در طی دو نوبت، گفت: 20 پرونده تخلف شامل کم‌فروشی، عدم رعایت ساعت کاری، تعطیلی روزانه و هفتگی و ماهیانه، نداشتن ترازوی توزین چانه و نان و غیره در بازرسی از این واحدهای نانوایی به ثبت رسید.

صفحه‌ها