نمایش 1 - 10 از 1971
در هفته بسیج صورت می‌گیرد؛
دکتر الهه عزتی گفت: همزمان با آغاز هفته بسیج با استقرار پزشکان متخصص و عمومی در درمانگاه شهید قهاری اسدآباد ویزیت رایگان بیماران در طی سه روز متوالی انجام خواهد شد.
در هفته مبارزه با اعتیاد و آسیبهای اجتماعی صورت می‌گیرد:
سجاد محمدی‌شمیم از برپایی نمایشگاه های پیشگیری از اعتیاد در مدارس در هفته مبارزه با اعتیاد و آسیبهای اجتماعی خبر داد و گفت: در این هفته طرح یاریگران زندگی در ۶۰ درصد مدرسه شهرستان اجرا خواهد شد.
در قالب طرح معرفتی؛
سجاد محمد‌ی‌شمیم با اشاره به اعزام دانش آموزان دختر و پسر اسدآبادی به اردوی زیارتی و سیاحتی در شهر مقدس قم، گفت: این اردو در قالب طرح معرفتی برای شناخت دانش آموزان با مبانی دین و اعتقادی انجام پذیرفت.
بخشدار پیرسلمان اسدآباد: ‍
محمود فیروزبخت گفت: ۴۵ منزل مسکونی شهر آجین در هفته جاری با مشکل آبرسانی مواجه بودند که در یک اقدام جهادی طی ۴۸ ساعت با ایجاد شبکه جدید خط انتقال آب شرب به این مناطق حل شد.
در هته کتابخوانی و کتابدار؛
مهدی مرادیان‌تمجید از اجرای ۱۱۰ برنامه با مشارکت کتابخانه‌های عمومی شهرستان در هفت و کتابخوانی خبر داد و گفت: 6 باب کتابخانه عمومی شهری و روستایی با زیربنای هزار و ۶۱۴ متر وجود دارد که سرانه زیربنایی کتابخوانی شهرستان به ازای هر ۱۰۰ نفر یک متر و ۶۰ سانت است.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسدآباد:
رضا قاسمی با اشاره به اینکه از 48 کانون فرهنگی هنری مساجد شهرستان اسدآباد 25 کانون دارای کتابخانه هستند و در هفته کتاب تجهیز و کتابهای فرسوده تعویض خواهند شد، گفت: در هفته متاب از نویسندگان تقدیر و از چند کتاب رونمایی خواهد شد.
رئیس اداره ثبت احوال شهرستان اسدآباد خبر داد:
نادر ابراهیمی با اشاره به کاهش 1 درصدی ازدواج و تولد نوزادان نسبت به 6 ماهه سال قبل در شهرستان اسدآباد، هشدار داد و گفت: باید با باز کردن گره‌های اقتصادی در خانواده ها زمینه ازدواج را فراهم و گزاره "فرزند کمتر زندگی بهتر" که اتفاق غلطی بود تا پدیده بارور شدن در زوجین مهیا بشود.
بخشدار پیرسلمان:
محمود فیروزبخت با اشاره به انجام عملیات عمرانی مختلف در روستاهای نادرآباد و حیدرآباد، گفت: بازسازی مخازن آب شرب این دو روستا انجام شده و پروژه گازرسانی به روستای حیدرآباد در هفته جاری مورد تست قرار میگیرد و گازرسانی به روستای نادرآباد نیز در سیر مراحل اداری و ابلاغ به پیمانکار است.
امام جمعه اسدآباد:
حجت‌الاسلام مرتضی موحدی با بیان اینکه آمریکا به عنوان شیطانی بزرگ و دولت آن مجرم است، همواره با انقلاب اسلامی و ملت ایران مخالف و دشمن بوده، تأکید کرد: مردم وظیفه شناس که همیشه سر موقع و به لحظه در میدان حاضر بوده اند، بار دیگر با حضور دشمن شکن خود در راهپیمایی 13 آبان امسال این پیام را به آمریکا خواهند داد که در ایران جای برای استکبار نیست.
مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان خبر داد:
بهروز الیاسی از ذخیره‌سازی 21 هزار تن کود یارانه‌ای در استان همدان خبر داد و گفت: دولت ۷۰ درصد قیمت تمام شده کودهای یارانه‌ای را برای حمایت حداکثری از کشاورزان، یارانه پرداخت می‌کند.

صفحه‌ها