نمایش 1 - 10 از 2365
رئیس اداره تأمین اجتماعی اسدآباد:
رئیس اداره تأمین اجتماعی شهرستان اسدآباد از حمایت این سازمان از 49 درصد جمعیت اسدآباد خبر داد و گفت: بیش از 48 هزار نفر بیمه تأمین اجتماعی دارند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی اسدآباد:
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اسدآباد با تاکید بر پرداختن به مسئله جهاد تبیین در مراسمات سوگواری امام حسین(ع)، گفت: هیئتی زنده و پویا است که خود را از سیاست و مبانی انقلاب دور نکند و سکولار نباشد.
نماینده مردم اسدآباد در مجلس عنوان کرد:
نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه چهار سال پیش بارها تذکر دادم که اگر تا 50 سال آینده هم یک نفر در این مسیر جان باخت، وزارت راه قاتل محسوب می‌‌شود و باید پاسخگو باشد چرا که تا کامل نشدن کنارگذر نباید این مسیر افتتاح می‌شد.
دبیر ستاد امر‌ به‌ معروف و نهی‌ از‌ منکر استان همدان خبر داد:
دبیر ستاد امر‌ به‌ معروف و نهی‌ از‌ منکر استان همدان از اجرای ۶۵ برنامه‌ متنوع در هفته امر به معروف در این استان خبر داد.
فرماندار اسداباد عنوان کرد:
فرماندار اسدآباد با اعلام آمادگی اسدآباد برای برگزاری دور دوم انتخابات ریاست جمهوری گفت: ۱۰۴ شعبه رای مردم اخذ می‌شود.
مسئول ستاد مردمی ستاد انتخاباتی سعید جلیلی در شهرستان اسدآباد از آغاز به کار این ستاد مردمی خبر داد و گفت: ما به دلیل داشتن برنامه جامع و اشرافیت بر مسائل کشور از آقای جلیلی حمایت می‌کنیم.
طرفداران جلیلی در اسدآباد در یک همایش اتحاد و همدلی برای انتخابی اصلح گرد هم آمدند.
رئیس ستاد قالیباف در خادمان ملت:
رئیس ستاد قالیباف در خادمان ملت با اعلام حمایت از جلیلی گفت: حال که مصلحت مردم و انقلابیون بر آقای جلیلی است، ما هم منطبق به خواست جبهه انقلاب عمل و کمک می‌کنیم.
در پی رفتار کارشناس فرهنگی مطرح است؛
یک کارشناس مسائل سیاسی در اسدآباد با بیان اینکه رفتار متانت‌آمیز، نیاز جریان اصلاح‌طلب را برآورده نمی‌کند و امکان زبانه اعتراض را در دسترس قرار نمی‌دهد، گفت: آقای پزشکیان تاکنون به نوعی یک معجون ناساز را از دید جریان اصلاحات به نمایش گذاشته برای همین اصلاح‌طلبان رفتار کج‌دار و مریز را با وی دارند و هر لحظه ممکن است بی‌ملاحظه از او عبور کنند.
فرماندار اسدآباد خبر داد:
فرماندار شهرستان اسدآباد مشارکت مردم این شهرستان را در انتخابات مختلف حداکثری خواند و گفت: در انتخابات هشتم تیر در اسدآباد 104 شعبه اخذ رأی پیش‌بینی شده است.

صفحه‌ها