نمایش 1 - 10 از 1378
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی اسدآباد:
حجت‌الاسلام روح‌الله رستمی با تأکید بر داشتن امید برای ظهور حضرت حجت(عج)، گفت: این امید زمانی تحقق می‌یابد که همت نیز چاشنی کار شود یعنی صرفا به دعا و مناجات بسنده نکنیم بلکه برای آماده‌سازی بستر و شرایط ظهور به حد توان تلاش و مجاهدت کنیم تا خداوند نیز به ما توفیق زیارت و درک آن حضرت را عنایت کند.
فرماندار شهرستان اسدآباد خبر داد
مجید درویشی از تمدید تمام محدودیت‌ها تا یک‌ هفته‌ دیگر در اسدآباد خبر داد.
معاون فنی اداره جهاد کشاورزی شهرستان اسدآباد:
علی سرخوش با بین اینکه میزان 8 هزار و 500 تن محصول گوجه‌فرنگی تحویل کارخانه رب اسدآباد شده، گفت: مبلغ 200 تومان یارانه خرید حمایتی که قرار بود به کشاورزان پرداخت شود، هنوز پرداخت نشده و در حال پیگیری هستیم.
رئیس اتاق اصناف شهرستان اسدآباد:
موسی‌الرضا غفاری با بیان اینکه اگر فرد صنفی از ماسک استفاده نکند، مراجعه‌کننده نیز لزومی در خود برای استفاده از آن نمی‌بیند، گفت: باید این فرهنگ از خود جامعه اصناف شروع و الگوسازی شود.
فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد خبر داد
سرهنگ افشین یاری گفت: با تلاش مأموران ما کشفیات انواع مواد مخدر در شهرستان نسبت به مدت مشابه پارسال ۶۲ درصد افزایش‌یافته است.
همزمان با دهه آخر صفر؛
سرهنگ امیدعلی الیاسی گفت: در راستای فرمان رهبری و با کمک های مردم و خیرین، در دهه آخر صفر 403 بسته غذایی در قالب کمک مؤمنانه به نیت 403 شهید شهرستان اسدآباد بین افراد آسیب دیده از کرونا توزیع می‌شود.
رئیس آموزش‌وپرورش شهرستان اسدآباد:
حسین عسگری‌مهرور با بیان اینکه دو هزار نفر دانش‌آموز در شهرستان اسدآباد بدون تبلت شناسایی شدند، گفت: این آمار را ما به استان فرستاده‌ایم اما هنوز یک مورد تبلت هم به ما تحویل نداده‌اند.
در سال جاری:
قبادی از از ثبت یک وقف قرآنی در شهرستان اسدآباد طی سال‌جاری خبر داد.
پس از 2 سال پیگیری؛
مجید درویشی با اشاره به آغاز پروژه آسفالت‌ریزی کمربندی شهدا شهر اسدآباد، گفت: پیش‌بینی می‌شود که این عملیات ظرف یک ماه آینده به پایان برسد
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اسدآباد:
صالح صابری با اشاره به وجود 7 شهید کارگر در اسدآباد، گفت: شهیدان قشر کارگر در این شهرستان در محل کار مشغول کار بنایی و یا در نانوا بودند که براثر بمباران مناطق مختلف به شهادت رسیدند.

صفحه‌ها