آخرین اخبار

15. خرداد 1400 - 14:12   |   کد مطلب: 39135
محمدحسن قدیری ابیانه با بیان اینکه در قوه مجریه چندین هزار مدیر فاسد داریم که باید آن‌ها جمع و ریشه فساد خشکانده شود، گفت: باید اقتصاد کشور رونق بگیرد و کسی رئیس‌جمهور شود که کدخدا را قوی‌تر از خدا نداند و به مردم اعتماد و اعتقاد داشته باشد.

به گزارش آوای سیدجمال، محمدحسن قدیری ابیانه، سفیر اسبق ایران در کشورهای مکزیک و استرالیا در همایش حامیان آیت‌الله رئیسی در محله سیدان اسدآباد، یکی از غم‌انگیزترین روزهای زندگی خود حتی غم‌انگیزتر از درگذشت پدر و مادرش را رحلت امام(ره) خواند و اظهار کرد: ضدانقلاب‌ها و دشمن توطئه‌های زیادی در رحلت ایشان چیده بودند و آرزوها داشتند تا از این فرصت استفاده و به انقلاب ضربه بزنند ولی  تشییع عظیم پیکر امام ره و عزاداری‌ها برای ایشان در حقیقت همه برنامه‌ها و نقشه‌های آنان را خنثی کرد، کور خواندند که با رفتن انقلاب پایان می‌یابد بلکه خط و مش و حتی روح امام زنده است و خدا را شکر کنیم کسی جانشین ایشان شد که در این مسیر باصلابت پیش رفته و پایه‌های حکومت را مستحکم کرده است.

 

 

وی با بیان اینکه بزرگ‌ترین تحریم‌های علیه کشور ما رخ داد و این تحریم‌ها می‌توانست هر ملتی را از پای درآورد، افزود: اما ما با مقاومت توانستیم در اوج تحریم‌ها در عرصه‌های مختلف پیشرفت‌هایی خوبی داشته باشیم.

 

 

سفیر اسبق ایران در کشورهای مکزیک و استرالیا با بیان اینکه امام راحل خط و مش را در زندگی ما مشخص کرد و یقین داشت که این انقلاب به انقلاب حضرت مهدی|(عج) وصل خواهد شد، افزود: ما امیدوار هستیم به این مهم  و البته باید تلاش کنیم و زمینه را فراهم کنیم.

 

 

وی با اشاره به‌قرار گرفتن در آستانه انتخابات، گفت‌: نظام جمهوری اسلامی در داخل یک ظرف زرین است که اسلامی بودن این جمهوری هدف آن است اما باید این ظرف مسئولان را ما انتخاب کنیم.

 

 

قدیری ابیانه با بیان اینکه یکی از فرامین امام خمینی(ره) این بود که مبادا به لیبرال‌ها رأی دهید و آن‌ها حاکم شوند، چراکه آن‌ها منافع خود را به منافع دیگران تشخیص خواهند داد، افزود: در دوره گذشته با ترفندهای مختلف آقای روحانی را به سرکار آوردند و امروز مردم می‌دانند که در 8 سال چه کلاه بزرگی بر سر آنان رفته است.

 

 

وی اذعان کرد: آقای روحانی کسانی را به‌عنوان وزرا در هیأت دولت انتخاب کرد که ثروت چند صد هزارمیلیاردی داشتند، کسی که چنین ثروتی دارد کجا درد مردم را می‌فهمد، اینان دنبال افزایش صورت خود هستند نه به حل مشکلات مردم! مردم در آن انتخابات اشتباه کرده و پشیمان هستند.

 

 

سفیر اسبق ایران در کشورهای مکزیک و استرالیا گفت: آقای روحانی در تبلیغاتش کلید حل مشکلات و تدبیر و امید به مردم نشان داد اما بعد مشخص شد که آن کلید گاوصندوق بیت‌المال است که به دست برادر خود، معاون اول، باجناق‌ها و برادر مسئولین و وزرا داده که اختلاس کنند و بدزدند!

 

وی با بیان اینکه به نظر بنده یکی از کسانی که بی‌جهت احراز صلاحیت شد، آقای همتی است، افزود: شرط کاندیداتوری ریاست‌جمهوری این است که رجال مذهبی ، سیاسی باشد، اما وی ظاهراً باحجاب مشکل دارد! البته این‌ها دلشان از این نمی‌سوزد که زنان و دختران در کشور وضعیتشان به‌جایی رسیده که مانند مردان برای غذا سرشان در زباله‌ها باشند. این‌ها نگرانی ندارند که زنی هزینه شیر خشک برای فرزندش ندارد، دچار استرس نمی‌شوند مردی بیکار و بی‌پول شرمنده زن و بچه  باشد! اینان کسانی هستند که در مبارزه با فساد قدمی برنداشتند.

 

 

وی با تأکید بر اینکه کسی را انتخاب کنید مبارزه با فساد اولویت کارش باشد، گفت: آیت‌الله رئیسی در قوه قضائیه با مفسد برخورد می‌کند، این در حالی است که ریشه فساد در قوه مجریه است و اگر در قوه قضائیه چند صد قاضی فاسد را اخراج کرد، اما در قوه مجریه چندین هزار مدیر فاسد داریم که باید آن‌ها جمع شوند، ریشه فساد خشکانده شود.

 

سفیر اسبق ایران در کشورهای مکزیک و استرالیا تصریح کرد: آیت‌الله رئیسی در آستان قدس رضوی، قوه قضائیه خوب عمل کرد و قطعاً" در قوه مجریه هم خوب عمل خواهد کرد و اگر مردم به او رأی دهند، پشیمان نخواهد شد.

 

وی گفت: من به آیت‌الله رئیسی رأی می‌دهم، نه برای اینکه او رئیس‌جمهور شود بلکه رأی می‌دهم تا کشور از این وضعیت خارج شود، حق محرومین به جیب بیت‌المال خواران نرود، کسانی با ثروت‌های افسانه‌ای حقوق نجومی دریافت نکنند.

 

قدیری ابیانه با یادآوری این موضوع که انتخاباتی مهمی در پیش داریم و توطئه‌های زیادی در مقابل ملت هست که البته خیلی از آن‌ها خنثی‌شده، افزود: باید اقتصاد کشور رونق بگیرد، باید کسی رئیس‌جمهور شود که کدخدا را قوی‌تر از خدا نداند، بلکه کسی در رأس حکومت قرار بگیرد که مرعوب دشمن نشده و با یک تشر او عقب‌نشینی نکند، به مردم اعتماد و اعتقاد داشته و پیرو ولایت باشد.

 

کیومرث سرمدی، نماینده مردم در مجلس هم پیش از آقای قدیری در سخنانی با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب پیرامون انتخابات، اظهار کرد این کشور نیاز به تفکر و شخصیتی دارد که فاسد ستیز، تیم کاری او کارآمد و متخصص باشد.

 

وی با حمایت از آیت‌الله رئیسی گفت: این سید سابقه‌ای در عرصه خدمت داشته، صداقت و توانمندی خود را ثابت کرده است.

انتهای پیام/ن

 

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal