آخرین اخبار

11. آبان 1397 - 20:57   |   کد مطلب: 31506
مانور آماده به کاری مولدهای برق اضطراری به‌مناسبت هفته پدافند غیرعامل در استان همدان برگزار شد.

به گزارش آوای سیدجمال، به نقل از نافع، مانور آماده به ‌کاری مولدهای برق اضطراری استان همدان با حضور هاشم صوفی مدیرکل پدافندغیرعامل استانداری همدان، مدیرعامل، معاونین و مدیران شرکت توزیع نیروی برق استان همدان همزمان با سراسر کشور در همدان برگزار شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در این مراسم ضمن تبریک به‌مناسبت هفته پدافند غیرعامل اظهار داشت: به‌مناسبت این ایام و برنامه‌ریزی و اعلام شرکت توانیر مانور قطع برق مراکز حیاتی و حساس برای آزمایش آماده به کاری مولدهای برق اضطراری این مراکز با هماهنگی شرکت توانیر و اداره کل پدافند غیرعامل استانداری همدان انجام می‌شود.

محمدمهدی شهیدی افزود: با رمز «السلام علیک یا اباعبدالله(ع)» به صورت همزمان مانور قطع برق 3 مرکز حیاتی و حساس استان انجام شد تا آمادگی به مدار آمدن مولدهای اضطراری موجود در محل سنجیده شود.

وی ادامه داد: این مراکز شامل سایت نیروی هوایی کبودراهنگ(پایگاه هوایی شهید نوژه) در کبودراهنگ، تصفیه‌خانه شهید بهشتی در همدان و سایت مایکروویو در اسدآباد بود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به اهداف برگزاری این مانور عنوان کرد: انجام این مانورها که به صورت سراسری و هر ساله در هفته پدافند غیرعامل صورت می‌گیرد در راستای آمادگی مراکز حیاتی و حساس در مواقع بحران است.

وی ابراز داشت: با توجه به دستورالعمل‌های موجود و هماهنگی‌های قبلی انجام شده باید حدود 200 مرکز حساس و مهم استان به برق اضطراری مجهز باشند تا چنانچه برق مراکز قطع شد انرژی مورد نیاز خود را تأمین کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal