آخرین اخبار

29. مهر 1399 - 9:38   |   کد مطلب: 37153
معاون فنی اداره جهاد کشاورزی شهرستان اسدآباد:
هنوز یارانه خرید حمایتی گوجه‌فرنگی به گوجه کاران پرداخت نشده!
علی سرخوش با بین اینکه میزان 8 هزار و 500 تن محصول گوجه‌فرنگی تحویل کارخانه رب اسدآباد شده، گفت: مبلغ 200 تومان یارانه خرید حمایتی که قرار بود به کشاورزان پرداخت شود، هنوز پرداخت نشده و در حال پیگیری هستیم.

علی سرخوش معاون فنی اداره جهاد کشاورزی شهرستان اسدآباد در گفت‌وگو با خبرنگار آوای سیدجمال، با اشاره به پایان برداشت گوجه‌فرنگی از سطح اراضی اسدآباد، اظهار کرد: امسال در سطح  هزار و 250 هکتار از اراضی این شهرستان گوجه‌فرنگی کشت شد که حدود 60 هزار تن از این اراضی محصول برداشت شد.

 

وی با اشاره به اینکه محصول گوجه‌فرنگی شهرستان اسدآباد به چندین کارخانه رب مانند کارخانه‌های سحر همدان، دهگان، مارال فروز اسدآباد، تهران و اصفهان ارسال شد، گفت: بسیاری از کشاورزان به‌صورت مستقیم محصول خود ا به کارخانه‌ها نفروختند و از طریق واسطه‌ها این امر انجام شد.

 

معاون فنی اداره جهاد کشاورزی شهرستان اسدآباد تصریح کرد: مطالبه‌های کشاورزانی که گوجه‌فرنگی را به دیگر کارخانه‌های کشور ارسال کرد، پرداخت‌شده چراکه اکثراً" به ‌واسطه‌ها تحویل دادند.

 

وی با اشاره به عدم پرداخت یارانه خرید حمایتی گوجه کارانی که محصول خود را به شرکت مارال فروز فروختند، گفت: مبلغ 200 تومانی که به‌عنوان یارانه خرید حمایتی قرار بود به کشاورزان پرداخت شود، هنوز پرداخت نشده و در حال پیگیری است.

 

سرخوش خاطرنشان کرد: مباشر خرید گوجه‌فرنگی در اسدآباد تعاون روستایی بود و پرداخت یارانه خرید حمایتی از سوی این سازمان هم در حال پیگیری است.

 

وی با اشاره به سرمازدگی زودهنگام در اسدآباد، گفت: در حال حاضر محصولی نداریم که روی زمین مانده باشد.

 

معاون فنی اداره جهاد کشاورزی شهرستان اسدآباد با اشاره به فعالیت کارخانه رب اسدآباد برای خرید گوجه‌فرنگی از 11 تا 30 شهریور، یادآور شد: میزان 8 هزار و 500 تن محصول تحویل این کارخانه شد.
انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal