آخرین اخبار

30. دى 1399 - 8:58   |   کد مطلب: 37988
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: آمار روزانه مرگ و میر ناشی از بیماری کووید ۱۹ در استان برای دومین بار در ماه‌های اخیر به صفر رسید به نحوی که در ۲۴ ساعت گذشته هیچ مورد فوتی بر اثر ویروس کرونا گزارش و ثبت نشده است.

به گزارش آوای سیدجمال، ن، محمد طاهری با اشاره به آخرین وضعیت ابتلا و مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا در استان همدان، اظهار داشت: شمار جانباختگان بیماری کووید ۱۹ استان همدان از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون به یک هزار و ۴۴۵ نفر رسیده است.

 

وی خاطرنشان کرد: با شناسایی ۶ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع موارد مثبت بستری از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون در استان همدان به ۹ هزار و ۹۸۰ بیمار رسید.

 

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های همدان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۲۸۹ مورد بوده که از این تعداد ۴۶ نفر در بخش عادی بستری شدند.

 

 

وی اضافه کرد: ۱۲ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی استان بستری هستند و وضعیت جسمی ۳۵ بیمار نیز وخیم گزارش شده است.

 

دکتر طاهری درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۳۶۳، بهار ۵۷۱، تویسرکان ۶۲۲، رزن ۴۰۹، درگزین ۱۷۶، فامنین ۱۷۴ و کبودراهنگ ۶۳۲ نفر بوده است.

 

وی افزود: همچنین یک هزار و ۸۶۱ نفر در ملایر، یک هزار و ۱۱۱ نفر در نهاوند و سه هزار و ۷۹۲ نفر نیز در شهرستان همدان به این ویروس مبتلا و بستری شده اند.

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal