آخرین اخبار

4. مرداد 1400 - 22:43   |   کد مطلب: 39588
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان اعلام کرد:
شناسایی ۳۸۵ بیمار جدید کرونایی در استان/۲ نفر دیگر فوت کردند
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: با شناسایی ۳۸۵ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در این استان، مجموع بیماران بستری مثبت به ۱۹ هزار و ۵۹۸ و بیماران سرپایی مثبت به ۴۹ هزار و ۶۸۹ نفر رسید.

به گزارش آوای سیدجمال، محمد طاهری بیان کرد: همچنین با فوت ۲ بیمار دیگر در ۲۴ ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان از ابتدای اپیدمی ویروس تاکنون به ۲ هزار و ۳۲۶ مورد رسیده است.

 

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار داشت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۷۸۷ مورد بود که ۱۸۳ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.

 

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار داشت: ۱۰ بیمار مبتلا به کرونا در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی استان بستری هستند و در مجموع وضعیت جسمی ۳۷ بیمار بستری در بیمارستان های استان وخیم گزارش شده است.

 

طاهری درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۸۹۰، بهار یک هزار و ۳۸، تویسرکان یک هزار و ۷۱، رزن ۸۱۹، درگزین ۲۹۷، فامنین ۳۲۸ و کبودراهنگ یک هزار و ۸۰ نفر است.

 

وی افزود: همچنین تاکنون سه هزار و ۶۴۰ نفر در ملایر، ۲ هزار و ۴۳۲  نفر در نهاوند و هفت هزار و ۵۴۱ نفر نیز در شهرستان همدان به ویروس کرونا مبتلا و بستری شده اند.

 

از مجموع ۱۰ شهرستان استان همدان پنج شهرستان همدان، اسدآباد، ملایر، نهاوند و کبودراهنگ در وضعیت قرمز، شهرستان های تویسرکان، بهار، درگزین و رزن در وضعیت نارنجی و شهرستان های فامنین در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.

ایرنا

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal
بازی قیام مختار