آخرین اخبار

25. مرداد 1401 - 12:44   |   کد مطلب: 43028
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت:دمای هوای همدان چهار درجه خنک می‌شود.

به گزارش آوای سیدجمال، محمد حسن باقری شکیب گفت: دمای هوای بیشتر نقاط استان همدان از فردا (چهارشنبه)، بین ۲ تا چهار درجه سانتیگراد کاهش می‌یابد.

 به گفته او بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، آسمان بیشتر نقاط استان همدان در ۲۴ ساعت آینده، صاف و آفتابی، همراه با وزش باد و غبار محلی پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: سرعت وزش باد در بعداز ظهر‌ها در نقاط مختلف استان همدان افزایش می‌یابد و در برخی از نقاط به ۴۰ کیلومتر بر ساعت نیز می‌رسد.

باقری شکیب گفت: از روز چهار شنبه دمای هوای بیشتر نقاط استان خنک می‌شود و در برخی از نقاط با چهار درجه کاهش به ۳۴ درجه سانتی گراد می‌رسد.

او گفت: فامنین، نهاوند و اسدآباد با ۳۹ درجه سانتیگراد بالای صفر و بهار با ۱۳ درجه سانتیگراد بالای صفر به ترتیب گرمترین و خنک‌ترین نقاط استان همدان در ۲۴ ساعت گذشته بودند.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: بیشینه و کمینه دمای هوای شهر همدان نیز در این مدت به ترتیب ۳۷ و ۱۶ درجه سانتیگراد بالای صفر به ثبت رسیده است.

آب و هوای استان همدان در نتیجه وجود کوه‌های مرتفع، رودخانه‌ها و پستی و بلندی‌های زیاد به شدت متغیر است و زمستان‌های سرد، پر برف و باران و تابستان‌های معتدل دارد.

منبع: ایرنا

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal
بازی قیام مختار