آخرین اخبار

6. آذر 1401 - 12:53   |   کد مطلب: 43769
مدیرعامل ستاد دیه استان همدان گفت: ۷۹ میلیارد و ۹۵۵ میلیون ریال از بدهی زندانیان توسط شاکیان پرونده بخشیده شده است.

به گزارش آوای سیدجمال، یداله روحانی منش گفت: ۱۴۰ نفر از این افراد برای مسایل مالی، ۳۲ نفر برای پرداخت مهریه، ۲ نفر به دلیل ناتوانی در پرداخت نفقه و یک نفر نیز برای پرداخت دیه ناشی از حادثه زندانی شده بودند که با مساعدت ستاد دیه و کمک خیران به آغوش خانواده بازگشتند.

اوبا بیان اینکه مجموع بدهی این زندانیان افزون بر ۴۹۳ میلیارد و ۷۳۶ میلیون ریال بود، افزود: شاکیان پرونده یکی از بزرگترین حامیان ستاد دیه هستند و در این مدت با تلاش ستاد دیه و رایزنی‌های انجام شده ۷۹ میلیارد و ۹۵۵ میلیون ریال از بدهی زندانیان توسط شاکیان پرونده بخشیده شده است.

مدیرعامل ستاد دیه استان همدان تصریح کرد: بیش از هشت میلیارد و ۲۳۸ میلیون ریال از این میزان بدهی نیز توسط زندانیان تامین و به شاکیان پرداخت شده است.

روحانی منش گفت: با توجه به پایین بودن درآمد زندانیان و خانواده آن‌ها و ناتوانی در پرداخت کل بدهی، بیش از ۲۷۴ میلیارد و ۶۲۸ میلیون ریال از مبلغ بدهی نیز قسط بندی یا همان «اعسار به تقسیط» شد.

او کمک پرداختی از سوی ستاد دیه برای پرونده‌های مالی و دیه ۷۴ میلیارد و ۴۴۳ میلیون ریال و کمک پرداختی از سوی صندوق تامین خسارت‌های بدنی چهار میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال بوده همچنین ۵۱ میلیارد و ۶۲۶ میلیون ریال در قالب تسهیلات کم بهره از سوی چهار بانک ملی، ملت، تجارت و صادرات پرداخت شده است.

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
بازی قیام مختار
https://telegram.me/Avaseyedjamal