آخرین اخبار

4. بهمن 1401 - 21:06   |   کد مطلب: 44246
رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان اسدآباد از اجرای عملیات نصب نیوجرسی به طول ۱۲ کیلومتر در مسیر گردنه اسدآباد خبر داد.

به گزارش آوای سیدجمال، مسعود حبیبی عالم گفت: بمنظور ارتقاء ایمنی گردنه اسدآباد، تا کنون ۹ کیلومتر روکش آسفالت، ۱۴ کیلومتر تعریض و ترانشه برداری، ۱۲ کیلومتر نصب نیوجرسی،۱۰ کیلومتر  نصب سیستم روشنایی و ۸ دستگاه پل و آبرو تعریض شده است.

وی افزود: با توجه به موقعیت خاص جغرافیایی گردنه اسدآباد که در کریدور مرکز به غرب کشور و همچنین مسیر راه کربلا واقع شده از لحاظ ترافیکی بسیار حائز اهمیت است.

حبیبی تاکید کرد: هم اکنون برای اجرای طرح راهداری زمستانی در گردنه اسدآباد ۵۴ نیروی راهدار با ۳۰ دستگاه از انواع ماشین الات راهداری مشغول به فعالیت هستند.

این مسئول بیان کرد: در مدت یک ماه گذشته حدود ۱۲ هزار کیلومتر- باند برفروبی و نمکپاشی در حوزه راه های شهرستان اسدآباد انجام شده  که ۶ هزار کیلومتر- باند آن مربوط به گردنه اسدآباد است.

 رییس راهداری اسدآباد یادآور شد: هم اکنون عملیات نصب نیوجرسی در گردنه اسدآباد در حال اجرا است و امیدواریم تا قبل از آغاز سال جدید این عملیات به پایان برسد.در شهرستان اسدآباد ۴۱۳ کیلومتر انواع راه اصلی، فرعی و روستایی وجود دارد.

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal