آخرین اخبار

29. آبان 1402 - 20:36   |   کد مطلب: 46671
فرماندار اسدآباد از افتتاح استخر شنای فرهنگیان این شهرستان در سه ماه آینده خبر داد.

به گزارش آوای سیدجمال، حسین‌علی شرکائی امروز (دوشنبه، ۲۹ آبان ماه) در شورای آموزش و پرورش شهرستان اسدآباد اظهار کرد: براساس وعده و قول‌های مساعد داده‌شده، این پروژه مهم حوزه آموزش و پرورش شهرستان سرانجام پس از ۱۰ سال انتظار در سه ماه آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی با اشاره به اینکه عملیات اجرایی این پروژه در سال ۱۳۹۲ آغاز شده است ادامه داد: بهره‌برداری از این پروژه ۱۰ ساله یکی از مطالبات مهم جامعه فرهنگیان شهرستان بوده است و پس از سال‌ها، این مطالبه محقق خواهد شد.

فرماندار اسدآباد همچنین از برگزاری جشن ستارگان در این شهرستان خبر داد و گفت: همایش بزرگ تجلیل از دانش‌آموزان نخبه شهرستان اسدآباد در قالب جشن ستارگان، امسال در این شهرستان  برگزار خواهد شد. در این جشن از رتبه‌های برتر کنکور سراسری، مسابقه‌های علمی - عملی، المپیادها و دانش‌آموزان برتر درسی در تمام پایه‌ها تقدیر خواهد شد.

وی با بیان اینکه برگزاری جشن ستارگان و تجلیل از دانش‌آموزان برتر، نقش مؤثری در ارتقای انگیزه دانش‌آموزان و موفقیت آنها در مسابقه‌های علمی و عملی و کنکور سراسری داشته است اظهار کرد: پس از دو یا سه سال وقفه به علت شرایط کرونا بالاخره جشن ستارگان شهرستان اسدآباد سال گذشته برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان اسدآباد نیز گفت: سال گذشته ۱۲۰ نفر از دانش‌آموزان اسدآبادی در دانشگاه‌های درجه یک کشور قبول شدند. ضمن اینکه ۱۴ نفر از دانش‌آموزان اسدآبادی سال گذشته موفق به کسب رتبه کمتر از دو هزار شدند و شش نفر نیز در دانشگاه‌های پزشکی قبول شدند.

سجاد محمدی‌شمیم با اشاره به تأثیرگذاری جشن ستارگان در ایجاد ترغیب و تشویق و انگیزه دادن به دانش‌آموزان اسدآبادی گفت: امسال ۱۳۲ نفر از دانش‌آموزان اسدآبادی در دانشگاه‌های تراز اول کشور و ۱۰ نفر در دانشکده‌های علوم پزشکی قبول شده‌اند. علاوه بر این، هشت نفر از دانش‌آموزان اسدآبادی رتبه‌های کمتر از سه هزار کشوری را به دست آوردند. این آمار از نظر کمی و کیفی رشد قابل توجهی به نسبت سال گذشته داشته است.

انتهای پیام
 

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal