آخرین اخبار

6. تير 1403 - 9:24   |   کد مطلب: 48019
امام جمعه شهرستان اسدآباد با بیان اینکه دشمن و نظام سلطه باید آقایی ایران را بپذیرد، گفت: هر چقدر مشارکت ما بالا باشد، آقایی جمهوری اسلامی را زودتر قبول خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی پایگاه خبری تحلیلی «آوای سیدجمال»، حجت‌الاسلام و المسلمین مرتضی موحدی در مراسم جشن غدیر که در پارک ملت شهر اسدآباد برگزار شد، با اشاره به پخت  ۱۱۰ دیگ غذا در شب عید غدیر، گفت: ارادت و عشق به مولای خوبی‌ها آن چنان است که جشن و سرور به همت خود مردم در هیئت‌های مذهبی  انجام و ۱۵ هزار غذا تدارک دیدند.

 

وی با اشاره‌ای به واقعه غدیر، تصریح کرد: در این واقعه پیامبر اسلام، حضرت علی(ع) را که زندگی‌اش پر از اعجاز بود و جز عدالت، علم، شجاعت و مردانگی هیچ ندیده بود را به عنوان ولی‌الله انتخاب کرد.

 

امام جمعه شهرستان اسدآباد بااشاره به فتنه‌گری فتنه‌گران برای حاکم ولایی، گفت: شهید رئیسی، رئیس جمهوری ولایی و جهادی بود و برای مردم خدمت کرد و تمام دغدغه‌اش این بود که بیشتر به آنان خدمت کند. او چون به مردم عشق می‌ورزید دنبال خوش‌گذراندن نبود و هر چه به صلاح مردم بود را انجام می‌داد، کمااینکه به ضررش تمام می‌شد.

 

وی با تأ‌کید بر اینکه مدیر ولایی کسی است که در خدمت مردم باشد، افزود: امروز خانواده‌ها، زنان و مردان ما هم باید ولایی زندگی کنند، به یکدیگر عشق بورزند و در خدمت هم باشند. البته که خانواده ولایی این است که فرزندان عاشق و دلیر تربیت و تحویل جامعه دهد.

 

حجت‌الاسلام و المسلمین موحدی با اشاره به انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در هشتم تیرماه، گفت: رهبری جامعه ولایی است و باید بتوانیم رئیس جمهور ولایی انتخاب کنیم ، رئیس جمهوری که دغدغه‌اش مردم باشد.

 

وی تاکید کرد: ما وظیفه‌ داریم توجه افرادی که در انتخابات مشارکت نمی‌کنند را جلب کنیم.

 

امام جمعه شهرستان اسدآباد با بیان اینکه آن‌هایی که می‌گویند جمهوری اسلامی دشمن‌تراشی می‌کند، اشتباه می‌کنند، چراکه امیرالمومنان و غدیر و ولایت هم دشمن دارند، افزود: ما دشمن داریم و داشتن این دشمنان به خاطر اشتباهات ما نیست، چون دشمنان ما زیاده‌خواه هستند. آن‌ها می‌خواهند مال و جان و ناموس را به تاراج ببرند و بر ما سیطره داشته باشند و آقایی کنند. البته ایستادگی مردم در برابر نظام سلطه هزینه دارد و شما هزینه آن را پرداخت کرده‌اید.

 

وی با بیان اینکه دشمن و نظام سلطه باید آقایی ایران را بپذیرد، افزود: امروز بلوک شرق به این نتیجه رسیده است که آقایی ایران را باید به رسمیت بشناسد.

 

حجت‌الاسلام و المسلمین موحدی با اشاره به خدمات دوسلت شهسد رئیسی گفت امروز تراز تجاری با ۸۴ کشور مثبت شده است و هر چقدر مشارکت ما بالا باشد، آقایی جمهوری اسلامی را زودتر قبول خواهد کرد.
انتهای خبر/ن
 

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal