آخرین اخبار

31. فروردين 1395 - 15:39   |   کد مطلب: 30831
یک وبلاگ نویس ناشناس از شهر بروکلین به خاطر ضبط جسورانه‌ی سقوط در نان‌های مختلف، در فضای مجازی معروف شده است.

به گزارش آوای سیدجمال به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، یک وبلاگ نویس ناشناس از شهر بروکلین به خاطر ضبط جسورانه‌ی سقوط در نان‌های مختلف، در فضای مجازی معروف شده است. این خانم خودش را با صورت روی انواع نان می‌اندازد و ویدئوی آن‌ها را در صفحه اینستاگرام خود با عنوان «Bread Face Blog» قرار می‌دهد. او عنوان صورت نانی را برای ویدئوهایش گذاشته است.

صورت نانی از خود اسمی نبرده است اما می‌دانیم که دختری 27 ساله است. با بیش از 40000 طرفدار در اینستاگرام و هزاران لایک برای هر ویدئو، این عادت عجیب‌وغریب خراب کردن نان موردتوجه روزنامه‌های متعددی ازجمله «بازفید» و «نیویورک تایمز» را به خود جلب کرده است. مشخصاً تمام این روزنامه‌ها هم یک سؤال را از او پرسیده بودند: چرا او چنین کاری را انجام می‌دهد؟

او در مصاحبه‌ای با «مانچیز» می‌گوید: همه‌چیز از تابستان شروع شد. من یک رولت چایِ سبز را از نانوایی کره‌ای خریده بودم و به‌آرامی شروع کردم به مالیدن صورتم به آردهای روی آن. حس خوبی بود؛ بنابراین همین کار را با نان‌های دیگر هم انجام دادم! من حس این کار را دوست دارم و شاید هم این کار من آن بیرون کسی را به خنده بیاورد.

انتهای پیام/ح

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.
نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal