آخرین اخبار

4. مرداد 1400 - 21:29   |   کد مطلب: 39587
به منظور فرهنگ سازی در زمینه مصرف بهینه برق رزمایش مدیریت مصرف برق در اسدآباد برگزار شد.

به گزارش آوای سیدجمال ؛ در راستای فرهنگ سازی در زمینه مصرف بهینه برق در بستر فضای مجازی نشستی در محل سالن جلسات اداره برق شهرستان با حضور مسئولان اداره برق و جمعی از مدیران شبکه های اجتماعی برگزار شد.

 

وجود 1200 مشترک برق در بخش کشاورزی

مرادیان‌عاشور، رئیس اداره برق شهرستان اسدآباد در این نشست با اشاره به بازدید و سرکشی 125 مورد از ادارات، گفت: در این زمینه 25 اخطاریه صادر شده که 8 مورد از آنها منجر به قطع برق شده است.

 

وی از سرکشی 633 مورد از فروشگاهها و بازار در راستای صرفه جویی مصرف برق خبر داد وگفت: در این زمینه نیز 120 اخطاریه به فروشگاهها و اصناف صادر شده که 45 مورد آنها منجر به قطع برق شده است.

 

رئیس اداره برق شهرستان اسدآباد با اشاره بر اینکه هزار و 200 مشترک در بخش کشاورزی در شهرستان اسدآباد وجود دارد، گفت: 700 مورد از این مشترکین از کنتور هوشمند برق استفاده می‌کنند.

 

70 میلیارد تومان برای اجرای شبکه خودنگهدار

وی با بیان اینکه 25 کیلومتر شبکه کابل خودنگهدار اجرا شده است، گفت: بنا داریم 50 کیلومتر دیگر شبکه خودنگهدار را در سالجاری اجرا کنیم.

 

مرادیان عاشور یادآور شد: 70 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای کابل خودنگهدار نیاز است.

 

در این نشست به عدم قطعی برخی از نقاط شهرستان از جمله منطقه ای که بیمارستان در آن وجود دارد، اشاره شد که دلیل قطع نشدن این نقاط برای حساس بودن آن نقطه است که باید برای تنویر افکار عمومی فعالان مجازی آن  را منعکس کنند.

 

همچنین فعالان مجازی ضمن پرداختن به مطالبات مردم از اداره برق، به راهکارهای صرفه جویی در مصرف برق و فرهنگسازی و توجه ویژه اداره برق به امر فرهنگسازی تأکید کردند.

 

در این جلسه مقرر شد که مسئولان اداره برق با ارائه محتوا به فعالان مجازی برای تولید و انتشار در بستر فضای مجازی همکاری کنند.

 

همچننین طرح های تشویقی برای فرهنگ سازی در مصرف برق در بستر فضای مجازی اطلاع رسانی شود.

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal
بازی قیام مختار