آخرین اخبار

5. بهمن 1401 - 18:38   |   کد مطلب: 44254
نماینده مردم اسدآباد در مجلس گفت: پیشنهاد افزایش ۲۰ درصدی حقوق کارمندان و کارکنان دولت به معنای کاهش ۵۰ درصدی قدرت خرید کارمندان در سال آینده است.

به گزارش آوای سیدجمال، کیومرث سرمدی واله در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 5 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی گفت: توجه  به رشد تورم، پیشنهاد افزایش 20 درصدی حقوق کارمندان و کارکنان دولت به معنای کاهش 50 درصدی قدرت خرید کارمندان در سال آینده است. پیامدهای فشار معیشتی بر کارمندان قابل توجه است. تعداد زیادی از این کارکنان زیر خط فقر خواهند رفت. تاثیر بهره وری کار کارکنان در وزارتخانه و ادارات دولتی بنحوی خواهد بود که موجبات نارضایتی مردمی ایجاد خواهد کرد.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس بیان کرد: بودجه های عمرانی مخصوصا در مناطق محروم و دوردست بعضا نیمه کاره و سالها معطل مانده اند با افزایش 20 تا 26 درصدی پیشنهادی دولت در لایحه عملا اتفاقی در حوزه عمرانی و تکمیل پروژه های باقی مانده نخواهد افتاد و ما با مشکلاتی که وجود دارد و پیمانکاران نمی توانند کار را اداره کنند عملا سال آینده ما پیشرفتی در پروژه های عمرانی و تکمیل آنها نخواهیم داشت.

وی افزود:در بودجه 1401 برای همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری و تامین اجتماعی حدود 14 همت پول تصویب شده و برای این قشر مظلوم تابحال دولت اقدامی انجام نداده است./خانه ملت

پایان پیام

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal
بازی قیام مختار