آخرین اخبار

2. اسفند 1402 - 20:33   |   کد مطلب: 47393
فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد از کشف یک کیلو و ۱۸۵گرم موادمخدر از نوع تریاک وشیره آن ودستگیری ۲نفر خرده فروش که بصورت تیم خانوادگی در امر خریدوفروش موادمخدر درسطح شهر فعالیت می کردند در روز گذشته خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «آوای سیدجمال»، مصیب شاه‌ملکی در این رابطه اظهار کرد: درپی اخبار و اطلاعات واصله مبنی بر اینکه فردی در سطح شهر در امر تهیه و توزیع موادمخدر فعالیت داشته، مراتب دستگیری وی در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: پس از تعقیب و مراقبت‌های لازم نامبرده با یک دستگاه خودرو سواری پراید درسطح شهر مشاهده و با هماهنگی مراجع قضایی توقیف و در بازرسی بدنی از وی مقداری موادمخدر ازنوع تریاک کشف شد.

شاه‌ملکی با اشاره به سابقه وی در امر خرده‌فروشی موادمخدر، گفت: با هماهنگی مراجع قضایی منزل نامبرده در یک اقدام ضربتی در سطح شهر مورد بازرسی قرار گرفت و در مجموع مقدار یک کیلو و ۱۸۵ گرم تریاک و شیره آن کشف و یکی از بستگان نزدیک وی که با او در این رابطه همکاری داشت نیز دستگیر و به مقرپلیس منتقل شد.

این مقام انتظامی در ادامه در تشریح سایر عملکرد رده‌های تابعه در دو روز گذشته، خاطرنشان کرد: تعداد ۱۴۰۰ عدد قرص ترامادول، دو حقه وافور، یک دستگاه بی‌سیم، یک رشته دستبند و ۳۵  قبضه سلاح سرد از نوع قمه و چاقو کشف شد.

وی ادامه داد: علاوه بر کشف دو فقره کش وروزنی، کابل برق و پنج مورد جرائم اینترنتی، یک نفر خرده‌فروش، ۹ نفر معتاد، سه نفر سارق کابل برق و منزل و همچنین دو نفر به علت ارتکاب به سایر جرائم دستگیر و معتادان به مراکز ترک اعتیاد و متهمان به مراجع قضایی معرفی شدند.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد، شاه‌ملکی در پایان از توقیف ۱۳ دستگاه وسائط نقلیه مزاحم ومتخلف در نتیجه اجرای طرح ارتقای فرهنگ “شد آمدی” در این مدت خبر داد و از شهروندان خواست موارد مشکوک را از طریق فوریت پلیسی  ۱۱۰ اطلاع دهند.

انتهای خبر/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal