نمایش 1 - 10 از 714
آقای مدیرکل، پاسخگویی و عذرخواهی را تمرین کنید،توجیه نکنید!
روزگذشته تصاویر و خبری از یکی از مجموعه‌های ورزشی شهرستان اسدآباد منتشر شد که احتمالاً حکایت از یک اقدام عامدانه و با هدف قبلی دارد.
آنهایی که با منظومه فکری رهبر معظم انقلاب آشنا هستند، خوب می‌دانند که چرخه گفتمان سازی یک موضوع توسط ایشان از واژه‌پردازی آغاز می‌شود و سپس با تبیین دقیق آن واژه تلاش می‌شود تا به مطالبه و گفتمان اصلی جامعه تبدیل گردد.
یادداشت نقدی بر یک شعار جهانی|
آیا شعار جهانی «علم در خدمت صلح و توسعه» در کشورهای ایران و آمریکا موفق بوده است؟ نقد رئیس دانشگاه سیدجمال‌الدین اسدآبادی در این زمینه بخوانید.
یادداشت|
سابقه اصلاح‌طلبان در قدرت اجرایی کشور، نشان می‌دهد که آنان بیشترین مدت را در رأس قوه مجریه بوده‌اند و در این مدت وقتی به نقدهای رهبری و مردم در عدم اعتماد به استکبار غرب مواجه می‌شدند، می‌گفتند ما به دنبال اصلاح هستیم و موجه نشان دادن غرب توسط آنان، سبب اصلی اعتماد اغتشاشگران به رهنمودهای استکبار جهانی در فضای مجازی و تبلیغات ماهواره‌ایی آنان شد.
در جهاد کشاورزی اسدآباد؛
میز ارتباط مردمی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان درحالی در شهرستان اسدآباد برپا شد که نه تنها بسیاری از کشاورزان بلکه حضور رسانه‌ها هم برای انعکاس و پیگیری مطالبات مردم در آن کمرنگ بوده است.
یادداشت/
امروز ۱۳ آبان با مشت‌هایی که به سمت آسمان گره می‌شود، می‌آییم و به دهان دشمن گلوله‌ای می‌شویم .
با عمل به وصیت شهید 13ساله؛
در آستانه 13 آبان که مصادف با بیست و هفتمین روز جنایات بی‌شرمانه رژیم جعلی اسرائیل علیه غزه مظلوم است، به خیابان بیاییم و با شعار «ما اهل کوفه نیستیم، غزه و فلسطین تنها بماند» به وصیت شهید 13 ساله اسدآباد که آتش کشیدن پرچم آمریکا بود، عمل کنیم.
حالا دیگر، وقوع جهاد بزرگ و نبرد نهایی برای آزادی و فتح نهایی سرزمین مقدس فلسطین نه تنها آرزوی صِرف نیست بلکه هدفی است در دسترس و دست یافتنی.
مسئولان فرهنگی بجنبید؛
سه‌شنبه این هفته سالروز میلاد پیامبراکرم(ص) است و هنوز به جزء چند هیأت در اسدآباد که خودجوش برنامه جشن در نظر گرفته‌اند، خبری از مراسمی شاخص و در خور و شأن نیست!
چند روزی است که دستگاه عریض و طویل امپراتوری دروغ، دست به کار شده تا شاید در حوزه شناختی بتواند ادراک مردم از واقعیت‌های موجود را دستکاری کرده و به جای حقایق، برداشت مدنظر آنها از واقعیت را جایگزین نماید.

صفحه‌ها