نمایش 1 - 10 از 745
یادداشت:
یک کارشناس مسائل سیاسی در اسدآباد نوشت: آگاه باش غرب‌گدایان نعل وارونه می‌زنند، دم از استقلال ایران می‌زنند اما از اقتدار ملی ایران نگران می‌شوند.
یادداشت/
در پی کوتاهی برخی مسئولان در عدم اطلاع‎رسانی خدمات دولت سیزدهم، دل بسیاری برای رئیسی عزیز سوخت.
یادداشت/
یک کارشناس مسائل سیاسی در اسدآباد نوشت: امامین انقلاب در برابر حداقل‌گرایی غربی، حضور در پای صندوق‌های رأی فارغ از اینکه خروجی نهایی حاصل از صندوق‌های رأی چه فرد یا افرادی باشد، را تثبیت دیگری به اصل نظام می‌دانند.
رئیس دانشگاه سید جمال‌الدین اسدآبادی در یادداشتی بزرگ‌ترین علل تداوم موفقیت امام(ره) را ظهور شخصیت امام خامنه‌ای دانست و نوشت: امروزه به واسطه وجود رهبری نه تنها محور مقاومت شکل گرفت بلکه صهیونیسم‌ستیزی به یک گفتمان برتر منطقه غرب آسیا تبدیل و تمام وجدان‌ها بیدار شد.
پیشنهاد یک رسانه به شورای اسدآباد؛
نامگذاری یک مکان به نام شهید رئیسی عزیز اقدام پسندیده است که باید به جای تغییر نام مکان‌ها، محل جدید به نام وی به ثبت برسد.
چرا نباید شنبه‌ها تعطیل باشد؟
یک کارشناس مسایل سیاسی تعطیلی آخر هفته در ایران را برگرفته از فرهنگ دینی و متکی بر قرآن کریم و سنت رسول الله و روایات اهل بیت دانست و گفت: هزار و چهارصد سال است جوامع اسلامی با این فرهنگ خو گرفته و سبک زندگی خود را مطابق با آن تنظیم کرده‌اند، تغییر این امر تنها به مبحث تبادلات تجاری جامعه ما ختم نشده و به سایر شئونات اجتماعی و فرهنگی جامعه ایران تسری پیدا خواهد کرد.
یادداشت؛
امید است نمایندگان بصیر و انقلابی این مجلس با درک حساسیت موضوع و ضرورت جهاد کبیر در مقابل نرمالیزاسیون تحمیلی دشمن، از هرگونه اقدامی که به ترویج سنت‌های غلط و وارداتی صهیونیسم می‌انجامد، پرهیز کنند.
یک کارشناس سیاسی مطرح کرد؛
یک کارشناس مسائل سیاسی نوشت: باید از این پس به صورت ملموس‌تری شاهد این واقعیت بود که هژمونی آمریکایی با سرعت بیشتری عقب خواهد نشست و خلاء قدرت آمریکا در منطقه غرب آسیا را ابر قدرت نوظهوری بنام ایران پر خواهد کرد.
رسانه مطالبه‌گر چه جیزی را باید نمی‌دانست!
در پی دعوت مدیر کارخانه تولید کنسانتره و گندله‌سازی اسدآباد از خبرنگاران در نشست خبری خود، برخی خبرنگاران از حضورشان امتناع شده است.
یک کارشناس مسائل سیاسی:
هوشنگ نادری در واکنش به اینکه برخی با حمله رژیم سفاک صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق، نظریه هاشمی را سر دست گرفته و تکرار می‌کنند، نوشت: سیاستگذاری در هر بستری بیشتر از غوغاسالاری، نیاز به خردورزی دارد، برای همین تکرار می‌شود، نباید هیچ وقت از امام جامعه پیشی بگیریم.

صفحه‌ها