نمایش 1 - 10 از 479
شعر؛
شاعر ملحمدره‌ای در آستانه سالروز آغاز امامت حضرت مهدی(عج) شعر متفاوتی را سرود.
یادداشت؛
باید برای رسیدن به نقطه مطلوبی از معرفت و بینش سیاسی و اجتماعی همواره از دامنه التهاباتی که جامعه را به انشقاق و تفرقه می‌کشاند، بکاهیم و تمام توان خود را مصروف التهاب زدایی و بحران‌زدایی کنیم تا جامعه خود را تشخیص دهد و نیازی به نگرانی عدم رشد سیاسی امت اسلامی نباشیم.
نخبگان جریان انقلاب با پیروی واقعی از اوامر ولی امر، فارغ از هرگونه توجیه و تاویل و طفره روی، لااقل تا پایان انتخابات ۱۴۰۰ از اقدامات کم بهره و پرهزینه و ای بسا بحران آفرین پرهیز کنند.
چرایی رد استیضاح روحانی و رویکرد آتی جریان انقلاب؛
در حال حاضر لیبرال‌ها از درون و دشمن استکباری از بیرون به شرایط تحریمی دل‌بسته‌اند تا بلکه موفق شوند نظام را به‌زانو درآورند. در مقابل نیز جریان انقلاب، تا جایی که ممکن است بایستی در برابر آن‌ها مقاومت و تلاش کند تا نظام اسلامی را از این مرحله حساس به‌سلامت عبور دهد.
سؤالی از نمایندگان موافق استیضاح روحانی؛
نمایندگانی که مصر به استیضاح ر‌ئیس جمهور هستند، پاسخ دهند آیا توان پرداخت هزینه‌هایی که با این استیضاح بر نظام و ملت تحمیل خواهد شد را دارند و یا طبق معمول این خسارت‌ها را بر سر نظام و جامعه هوار خواهند کرد؟
یادداشت به بهانه هفته سلامت بانوان؛
مسئول مؤسسه درمان و بهبودی اعتیاد فروغ نجات الوند به مناسبت هفته سلامت بانوان خطاب به بانوان نوشت: سلامت روان و جسم بانوان آن‌قدر مهم است که اگر ذره‌ای خدشه بردارد، کل خانواده دچار بیماری‌های جسمی و روحی خواهد شد، پس قوت قلب خودتان باشید.
لیبرال ها در صدد القای قهر مردم با صندوق های رأی؛
عوامل مختلفی در قضیه بی‌رونقی و سردی تنور انتخابات ۱۴۰۰ دخیل است که اگر از مسئله ویروس کرونا و تأثیرات آن بر فضای کلی جامعه عبور کرده و سایه یاسی که بر جامعه افکنده را نادیده بگیریم، خواهیم دید گرم شدن تنور انتخابات نیاز به امیدآفرینی و انتقال آن به سطح جامعه دارد.
یادداشت؛
بادِ خزان می‌تازد، سخت و سرد. آمده است دل‌هایمان را سرد کند، آمده است خنده بر لب‌هایمان بخشکاند، بادِ خزان حسود است. چشم دیدنِ گرمی‌ و نزدیکیِ دل‌هایمان را ندارد. پیشه پاییز اما عاشقی است. عشق می‌ورزد و عشق می‌آموزد. دلش تابِ سردی ندارد.
یادداشت/
در این یادداشت به ارتباط بین غدیر و کربلا پرداخته شده است.
یادداشت/
اینکه چرا در این برهه از زمان مجددا درگیری در قره‌باغ شروع شده و ترکیه به صورت مستقیم وارد مناقشه شده از سؤالاتی است که در این یادداشت به آن پرداخته شده است.

صفحه‌ها