نمایش 1 - 10 از 662
یادداشت/
تمامی دولت ها مبتنی بر فلسفه های سیاسی هستند فلسفه های سیاسی تولید نظریه های حاکمیتی در حوزه ها و عرصه های مختلف می‌کنند ،بخش عمده ای از کارکرد نظریه ها به همراه سازی اجتماعی،انسجام و در نهایت به تولید هویت ملی ختم می‌شود دعا برای پیروزی بخشی از همراهی اجتماعی یک امت با قهرمانانش است.
پیشنهاد تکراری یک رسانه به ادارات آموزش و پرورش و میراث فرهنگی؛
با توجه به اینکه موزه‌ها می‌توانند علاوه بر بعد تفریحی، در زمینه آموزش و علم و دانستن تاریخ اثربخش باشند، در سال چند بار دانش آموزان به همراه مدیران و معلمان خود از این موزه بازدید و تاریخ را مرور می‌کنند تا که محکوم به تکرار آن نشوند؟
یادداشت؛
با مظلوم‌ نمایی اغتشاشگران، تعدادی از کسانی که نمی‌دانند کدامین گروه در جبهه حق قرار دارند در تشخیص راه حق به اشتباه خواهند افتاد.
یادداشت/
احمد کاظمی نوشت: عملکرد اغتشاشگران در بهار حکومت خیالی شان نشان داد که دست آنان در دست دیکتاتورترین حاکمان جهان از جمله آمریکای داعش پرور و آل سعود مرتجع است لذا آنان نمایی از حکومت خود را در دیکتاتوری محض نشان دادند.
در آستانه هفته کتاب و کتابخوانی هستیم و هنوز از برنامه های فرهنگی این شهر در این حوزه کتابخوانی خبری نیست.
با اشاراتی به قرآن؛
احمد کاظمی، یک فعال قرآنی در یادداشتی با واکاوی شعار "نترسید، نترسید ما همه با هم هستیم" در اغتشاشات به نکاتی مهمی اشاره کرده است.
یادداشت/
اغتشاشگران به همراه دشمنان خارجی رهبر حکیم انقلاب را بعنوان دشمن خود نشانه رفته اند، آیا اعمال و رفتار رهبر فرزانه منطبق با راه قرآن کریم و ائمه اطهار علیهم السلام است یا اعمال دشمنانش! بیائید صادقانه و با دلیل و برهان ببینیم در اتفاقات اخیر راه حق کدام است، اگر راه حق را یافتیم در آن راه استوار باشیم.
یادداشت/
جعفر قنادباشی نوشت: مردم به خوبی دریافتند کسانی که پشت صحنه اغتشاشات هستند به دنبال آزادی و حفظ حقوق زنان نیستند، بلکه به دنبال منافع خود و ایجاد مزاحمت برای ایران هستند.
یادداشت/
در اتفاق غم انگیز ترور در زیارتگاه حضرت احمد ابن موسی ( ع ) شاهچراغ شیراز کارگردانان آن هم زمان این دروغ بزرگ را در فضای تبلیغاتی جهان پخش نمودند که این ترور کار دولت جمهوری اسلامی است تا اثر مرگ مرحومه امینی را در آن گم کنند، ما شِکوِه و شکایتی از این دروغ بزرگ‌ِ گمراهان نداریم چرا که می‌دانیم دروغ در ذات مخالفان دین است، غم و اندوه ما از کسانی است که می‌گویند احتمال یک درصد را بدهیم که این ایده به واقعیت نزدیک باشد.
یادداشت/
به راستی چه کسی از انقلاب اسلامی محافظت می‌کند؟ پاسخ این سؤال را در این یادداشت بخوانید.

صفحه‌ها