آخرین اخبار

17. تير 1403 - 6:32   |   کد مطلب: 48074
جانشین رئیس پلیس راه استان همدان خبرداد
افتتاح کنارگذر اسد آباد برای اربعین در صورت تامین اعتبار
جانشین رئیس پلیس راه استان همدان از وقوع یک فقره تصادف منجر به فوت در کنار گذراسدآباد خبرداد و گفت: هر چه زودتر باید هر دو لاین رفت و برگشت کنار گذر اسدآباد راه‌اندازی شود، در غیر این صورت هر دولاین آن به دلیل موارد حوادث تصادفات فوتی رخ داده باید مسدود شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «آوای سیدجمال»، به نقل از ایسنا، سرهنگ ارسلان سرمدی اظهار کرد: کنارگذر اسدآباد یکی از جمله پروژه‌هایی است که از سال‌های گذشته شروع شده و تاکنون در دست اجراست، در حال حاضر لاین و مسیر برگشت این پروژه از سمت کرمانشاه حدود دو ماه قبل زیر بارترافیک رفته است.

وی ادامه داد: مسیر رفت به سمت کرمانشاه این کنارگذر در حال حاضر دارای پیشرفت فیزیکی ۹۹ درصد بوده و برای تکمیل یک درصد باقی مانده پروژه نیاز است برای ورودی و یا خروجی آن نسبت به نصب نیوجرسی و پل روگذر اقدام شود که این این امر انجام شده و منتظر راه‌اندازی آن هستند.

سرمدی با بیان اینکه بنا به گفته مسئولان شهرستان اسدآباد مسیر رفت کنار گذر این شهرستان در صورت تامین اعتبار در اربعین زیر بار ترافیک خواهد رفت، تصریح کرد: برخی از خودروها برای اینکه مسیر کوتاه‌تر شود در ساعات خلوت روز خلاف جهت از این مسیر دارای تردد هستند که این امر از ابتدای سال تاکنون موجب دو یا سه مورد تصادفات فوتی در این مسیر شده است .

وی خاطرنشان کرد: برای جلوگیری از این حوادث ناگوار راه اندازی هر چه سریعتر مسیر رفت کنار گذر شهرستان اسدآباد ضروری است در غیر این صورت باید هر دو مسیر این کنار گذر هر چه سریعتر مسدود شود.

سرمدی از سانحه تصادف رخ به رخ دو دستگاه خودروی سواری در ابتدای پارک جنگلی این شهرستان در صبح امروز خبر داد و خاطر نشان کرد: متاسفانه این تصادف دلخراش دارای دو فوتی و یک مصدوم بوده است.

کاهش ۲۶ درصدی تصادفات فوتی جاده‌های همدان 

وی در تشریح این سانحه دلخراش تصریح کرد: در ساعت چهار بامداد امروز یک دستگاه سواری پژو پارس از ابتدای پارک جنگلی اسدآباد خلاف جهت خودروها وارد مسیر یکطرفه کنارگذر شده و با یک دستگاه سواری پراید که در مسیر قانونی و مجاز خود در حال حرکت بوده است شاخ به شاخ می‌شود.

سرمدی گفت: متاسفانه در این حادثه راننده و سرنشین خودروی پراید که زوج میانسال ۵۵ و ۵۰ ساله بوده‌اند در دم فوت و راننده پژو پارس دچار مصدومیت شده که توسط نیروهای اورژانس و هلال‌احمر به مراکز درمانی انتقال داده می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: از ابتدای امسال علاوه بر این حادثه دو تا سه مورد فوتی دیگر نیز به دلیل خلاف جهت حرکت کردن در ساعات خلوت روز در این مسیر اتفاق افتاده است که در یک مورد آن می‌توان به تصادف چندی پیش یک دستگاه پراید با موتور سیکلت و جان باختن موتور سوار اشاره کرد.

سرمدی در ادامه از کاهش ۲۶ درصدی موارد تصادفات فوتی کل محورها و جاده‌های استان همدان در سه ماه نخست امسال به نسبت مشابه سال قبل خبر داد و افزود: خوشبختانه به خاطر اقدامات انجام شده از جمله نصب نیوجرسی، روشنایی و تعریض گردنه اسدآباد، موارد تصادفات فوتی این گردنه حادثه خیز به حداقل رسیده است و امسال تنها یک مورد تصادف فوتی در گردنه اسدآباد داشته‌ایم که دلیل آن لغزندگی راه و بارندگی بوده است.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal