گزارش تصویری/
یادواره‌ای به نام شهید علیرضا خزاعی که مزین به نام مدرسه است، برگزار شد.
چراغ راه؛
شهید حاج محمدعلی طاهری در وصیتش در در درددلی با بسیجیان گفت: هر کس به هر نحوی سعی بر متزلزل ساختن این نهاد نماید، گناه بزرگی مرتکب شده است "
چراغ راه؛
شهید محمد کرمی نژاد در وصیتش در تذکری به پاسداران و همه نیروهای مقاومتی گفت: اگر در اثر کوتاهی کوچکترین لطمه ای به مملکت و ملت وارد آید ، فردای قیامت عندالله مسئول خواهند بود"
چراغ راه؛
شهید محمدرضا عباس قهرمانی در وصیتش خطاب به همشهریان گفت: شما خلق نشده اید برای اینکه تنها بخورید و بیاشامید و شب در بستر خود بیارامید و تکرار و تکرار اگر چنین باشد وای بر احوال همگی شما.
چراغ راه؛
شهید نادر ضابطی شجاع در وصیتش برای اینکه در انقلاب کاری کند خدا را سپاس گفت.
چراغ راه؛
شهید محمداسماعیل رحمتی در وصیتش گفته است چه بهتر تا جوان هستیم خودمان را با خدا معامله کنیم چون اصل حیات ما حیات اخروی است که باید آنجا را درست کنیم.
چراغ راه؛
شهید همتعلی رجبی در وصیتش خطاب به منافقین کور دل گفته است کور خوانده اید و هیچ کاری از پیش نخواهید برد، بخودتان بیاید و از کارهایتان پشیمان شوید که خداوند توبه پذیر است و توبه شما را می پذیرد. و انقلاب هم شما را با آغوش باز می پذیرد.
چراغ راه؛
شهید منصور مولایی در وصیتش آورده است که از ولایت فقیه پیروی داشته باشید تا دین خدا حمایت شود که این تنها راه رستگاری است.
چراغ راه؛
شهید نوری سلطانی در وصیتش آورده است که خواهشمندیم که از خواب غفلت بیدار بشوید.
چراغ راه؛
شهید جلال زیوری در وصیتش آورده است که روسیاهی به کسانی می ماند که ندای امام را شنیده و سکوت کردند.
چراغ راه؛
شهید نورمراد عبدی کوند در بخشی از وصیتش آورده است که لحظه ای به خودتان بیایید و از خواب غفلت بیدار شوید.
گلایه‌های همسران شهید از مسئولان اسدآبادی؛
دو تن از همسران شهید در اسدآباد با گلایه از وضعیت بی‌حجابی در این شهر خواستار نظارت و رسیدگی مسئولان به این امر شدند و گفتند: ما می‌سوزیم از این وضعیت و مسئولان باید رسیدگی و نظارت کنند چراکه ما نه تنها شهید و خون دادیم، بلکه جوان هم داریم و نگران آنان هستیم.
برگی از نگفته‌های همسر جانباز شهید اسدآبادی؛
یک همسر جانباز شهید که سال‌ها بدون منت، همسرش را رسیدگی می‌کرده، امروز از بیکاری فرزندش نگران و ناراحت است و از سوی دیگر وضعیت بدحجابی را بر نمی‌تابد و می‌گوید: ما خون دادیم، شهید دادیم، با پخت نان و ارسال به جبهه کمک کردیم، چرا مسئولان بی‌توجه به این مسائل هستند و نظارت می‌کنند.
مرحوم حاج شکرالله رضائی، پدر شهید فضل‌الله به دیار باقی شتافت.
در راستای برگزاری کنگره 8 هزار شهید استان همدان برخی از خانواده‌های شهدای اسدآباد نشان سرو دریافت کردند.

صفحه‌ها