چراغ راه؛
شهید جلال زیوری گفت: «ای کسانی که ندای امام را شنیده و سکوت کردید، بدانید روزی پیروزی اسلام فرا رسد و روسیاهی به شما می‌ماند».
چراغ راه؛
شهید منصور مولایی در وصیتش تنها راه رستگاری چه دانست که گفت: اگر هدایت اگر قابل هدایت نیستید من دعایتان می‌کنم و چه دعایی کرد؟.
چراغ راه؛
شهید مجتبی زیوری در وصیتش نوشت: «نماز را آنچنان که از ما خواسته شده به پا دارید. قسط و عدل را پیشه خود سازید و نمازهای جمعه را با شکوه تمام به جا آورید».
چراغ راه؛
شهید بهروز عبادی در وصیتش گفت: «برای انسان چه چیزی بهتر است از اینکه در مقابل خداوند صورت خود را به خاک بمالد».
چراغ راه؛
شهید نوری‌سلطانی در وصیتش از برادرانی که هنوز در خواب غفلت هستند، خواست از خواب غفلت بیدار شوند.
مدیر اجرایی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان:
مدیر اجرایی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان گفت: شهید گمنام تازه تفحص شده‌ای که قرار است در روز جمعه در پارک ملت شهر اسدآباد تشییع و تدفین شود، 24 ساله و در تک دشمن در منطقه مهران به شهادت رسیده است.
در آستانه روز میثاق با ولایت؛
معاون فرهنگی سپاه ناحیه شهرستان اسدآباد گفت: در هشت دی ماه امسال در آستانه روز بصیرت و میثاق با ولایت، یک شهید گمنام دیگر از دوران دفاع مقدس مهمان اسدآباد خواهد بود و در این شهر به خاک سپرده می‌شود.
در روز ثبت‌احوال؛
همزمان با روز ثبت‌احوال جمعی از کارکنان این اداره بر مزار شهیدان منتسب به ثبت‌احوال حاضر و فاتحه خواندند.
رئیس دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی:
رئیس دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی صبر و پایداری خانواده‌های سرافراز شهدا را موجب استمرار و نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت در ایران اسلامی عنوان کرد.
ایثار و رشادت از سنگر فرهنگی تا دفاعی؛
دوران دفاع مقدس ایثار و فداکاری و مجاهدت قشرهای مختلفی را در دل خود دارد که یکی از این اقشار دانشجوها هستند، در این زمینه به معرفی دانشجویان شهید در شهرستان اسدآباد پرداختیم.
گزارش تصویری/
یادواره‌ای به نام شهید علیرضا خزاعی که مزین به نام مدرسه است، برگزار شد.
چراغ راه؛
شهید حاج محمدعلی طاهری در وصیتش در در درددلی با بسیجیان گفت: هر کس به هر نحوی سعی بر متزلزل ساختن این نهاد نماید، گناه بزرگی مرتکب شده است "
چراغ راه؛
شهید محمد کرمی نژاد در وصیتش در تذکری به پاسداران و همه نیروهای مقاومتی گفت: اگر در اثر کوتاهی کوچکترین لطمه ای به مملکت و ملت وارد آید ، فردای قیامت عندالله مسئول خواهند بود"
چراغ راه؛
شهید محمدرضا عباس قهرمانی در وصیتش خطاب به همشهریان گفت: شما خلق نشده اید برای اینکه تنها بخورید و بیاشامید و شب در بستر خود بیارامید و تکرار و تکرار اگر چنین باشد وای بر احوال همگی شما.
چراغ راه؛
شهید نادر ضابطی شجاع در وصیتش برای اینکه در انقلاب کاری کند خدا را سپاس گفت.

صفحه‌ها