در هفته بسیج؛
همزمان با هفته بسیج یادواره شهدای بسیج سه روستای وندراباد، بهراز و ولی آباد در روستای وندرآباد شهر پالیز برگزار می شود.
در هفته بسیج؛
همزمان با هفته بسیج یادواره شهدای بسیج اصناف اسدآباد در یکی از مساجد این شهر برگزار می شود.
چراغ راه؛
شهید حاج محمدعلی طاهری در وصیتش در در درددلی با بسیجیان گفت: هر کس به هر نحوی سعی بر متزلزل ساختن این نهاد نماید، گناه بزرگی مرتکب شده است "
چراغ راه؛
شهید محمد کرمی نژاد در وصیتش در تذکری به پاسداران و همه نیروهای مقاومتی گفت: اگر در اثر کوتاهی کوچکترین لطمه ای به مملکت و ملت وارد آید ، فردای قیامت عندالله مسئول خواهند بود"
در هفته بسیج صورت می‌گیرد:
سرهنگ امیدعلی الیاسی از استارت برگزاری یادواره خانوادگی شهدا در منزلشان در هفته بسیج خبر داد و گفت: بنا داریم یادواره ها را به سبک جدید در منازل خاانواده‌های شهدا برگزار و یاد و خاطره آنان را گرامی بداریم.
چراغ راه؛
شهید محمدرضا عباس قهرمانی در وصیتش خطاب به همشهریان گفت: شما خلق نشده اید برای اینکه تنها بخورید و بیاشامید و شب در بستر خود بیارامید و تکرار و تکرار اگر چنین باشد وای بر احوال همگی شما.
چراغ راه؛
شهید نادر ضابطی شجاع در وصیتش برای اینکه در انقلاب کاری کند خدا را سپاس گفت.
چراغ راه؛
شهید محمداسماعیل رحمتی در وصیتش گفته است چه بهتر تا جوان هستیم خودمان را با خدا معامله کنیم چون اصل حیات ما حیات اخروی است که باید آنجا را درست کنیم.
چراغ راه؛
شهید همتعلی رجبی در وصیتش خطاب به منافقین کور دل گفته است کور خوانده اید و هیچ کاری از پیش نخواهید برد، بخودتان بیاید و از کارهایتان پشیمان شوید که خداوند توبه پذیر است و توبه شما را می پذیرد. و انقلاب هم شما را با آغوش باز می پذیرد.
چراغ راه؛
شهید منصور مولایی در وصیتش آورده است که از ولایت فقیه پیروی داشته باشید تا دین خدا حمایت شود که این تنها راه رستگاری است.
چراغ راه؛
شهید جلال زیوری در وصیتش آورده است که روسیاهی به کسانی می ماند که ندای امام را شنیده و سکوت کردند.
چراغ راه؛
شهید نوری سلطانی در وصیتش آورده است که خواهشمندیم که از خواب غفلت بیدار بشوید.
چراغ راه؛
شهید نورمراد عبدی کوند در بخشی از وصیتش آورده است که لحظه ای به خودتان بیایید و از خواب غفلت بیدار شوید.
چراغ راه؛
شهید علیرضا خزایی در بخشی از وصیتش آورده است که هنوز آزمایش در پیش است.
رئیس بنیاد امور ایثارگران و شهدا شهرستان اسدآباد:
صالح صابری با بیان اینکه شهرستان اسدآباد 15 شهید در حوزه انتظامی تقدیم کرده است که تعداد 3 تن از آنان در حراست از مرزها شهید شدند، گفت: تقدیم این شهدا نشان می‌دهد هم شهر اسدآباد در حراست از منطقه مرزی حرف برای گفتن دارد و هم نیروی انتظامی در این عرصه مجاهدتهای زیادی داشته است.

صفحه‌ها