همزمان با هفته تکریم و نکوداشت شهدای کارگر جانشین سپاه اسدآباد از مادر یکی از این شهدا دیدار و از وی دلجویی کرد.
به بهانه هفته شهدای کارگر؛
شهرستان اسدآباد 7 شهید کارگر تقدیم انقلاب کرد که هرگز به نگاهشان اجازه حرام، به دلشان و استقامتشان در برابر سخت‌ترین کارها وعده حرام نداده و خداوند روزی‌شان را شهادت قرارداد.
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اسدآباد:
صالح صابری با اشاره به وجود 7 شهید کارگر در اسدآباد، گفت: شهیدان قشر کارگر در این شهرستان در محل کار مشغول کار بنایی و یا در نانوا بودند که براثر بمباران مناطق مختلف به شهادت رسیدند.
دانش‌آموز شهید «حسن‌مراد مرادی» متولد ۱۳۴۰ از روستای کَمَک شهرستان اسدآباد که به دست کومله تیرباران شد و به شهادت رسید.
امام جمعه اسدآباد:
حجت الاسلام سیدموسی حسینی مجد با بیان اینکه شهید همدانی معروف به حماسه آفرینی است و سوریه مدیون اوست، گفت: مجاهدت او زیر پرچم ولایت با عزت نفس، اخلاص و فروتنی و خدامحوری همراه بود.
گزارش تصویری/
به مناسبت پنجمین سالگرد شهادت شهید حسین همدانی، مراسم یادواره ای با رعایت پروتکل بهداشتی و فاصه گذاری اجتماعی در گلزار شهدای شهر اسدآباد برگزار شد.
شهید یونس توکلی صالح یکی از شهدای دوران دفاع مقدس بود که در 12 شهریور به شهادت رسید، در این گزارش به معرفی وی پرداختیم.
جانشین فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد:
جانشین فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد گفت: هر آنچه که امروز از امنیت، آسایش و اقتدار داریم از برکت خون شهدا و ایثارگران است.
در هشت سال جنگ نابرابر عراق علیه ایران، روحانیون هم نقش پررنگ و پرشوری در دفاع از میهن اسلامی داشتند که اسدآباد هم با تقدیم 4 شهید روحانی نقش‌آفرینی کرد.
نقش مهم شهرستان اسدآباد در هشت سال دفاع مقدس؛
اسدآباد ۶۷ دانش آموز شهید در هشت سال دفاع مقدس تقدیم انقلاب کرده و نکته جالب اینجاست که برخی از این شهدا با یکدیگر در یک عملیات به شهادت رسیدند.
روایت یک رزمنده دیروزی و امروزی در دفاع، از خاک تا جان؛
عین‌الدین فیروزی یکی از مدافعان حوزه سلامت و رزمنده دیروز خط مقدم جنگ در اسدآباد با بیان اینکه مدافعان سلامت همچون شهدای دوران دفاع مقدس با خدا معامله کرده و در جبهه مقابله با ویروس منحوس کرونا ایستادند، گفت: امروز بیمارستانهای ما کمتر از خط مقدم جنگ تحمیلی نیست و بسیاری از پزشکان، پرستاران، نیروهای خدماتی در آن مشغول خدمت هستند.
در هفته دفاع مقدس صورت گرفت
به مناسبت هفته دفاع مقدس از میدان و کوچه ای در شهرک فرهنگیان شهر اسدآباد به نام شهیدی از استان همدان و "آزاده‌ای از دیار سیدجمال رونمایی شد.
در هفته دفاع مقدس؛
همزمان با هفته دفاع مقدس، سپاه و اداره برق اسدآباد از خانواده معظم شهید اختری تجلیل کرد.
فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد خبر داد
سرهنگ امیدعلی الیاسی از اجرای 160 عنوان برنامه فرهنگی در هفته دفاع مقدس در اسدآباد خبر داد و گفت: همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و دیدار ویدئویی رهبر انقلاب با بسیجیان، ارتباط اسدآباد هم در 10 نقطه برای دیدار با ایشان فراهم است.
در هفته دفاع مقس صورت می گیرد
حمزه عبدکوند از تألیف 13 جلد کتاب با موضوع نقش اسدآباد در دوران دفاع مقدس و شهدای اسدآبادی خبر داد و گفت: 7جلد از این کتاب‌ها در هفته دفاع مقدس رونمایی خواهد شد.

صفحه‌ها