نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal

ویژه ها

رئیس اداره تأمین اجتماعی اسدآباد:
رئیس اداره تأمین اجتماعی شهرستان اسدآباد از حمایت این سازمان از 49 درصد جمعیت اسدآباد خبر داد و گفت: بیش از 48 هزار نفر بیمه تأمین اجتماعی دارند.
نماینده مردم اسدآباد در مجلس گفت: ما باید در جریان بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی دولت چهاردهم، مصالح ملی را لحاظ کنیم و مسائل منطقه‌ای و شخصی را نادیده بگیریم.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی درگذشت ابوالشهیدین آقای حاج سیدجواد حجازی را تسلیت گفتند.
زمین چمن شهید راحمی مجموعه ورزشی آزادی بازسازی شده اسدآباد با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان به بهره برداری رسید.
رییس اداره حفاظت محیط زیست اسدآباد گفت: ۲ صیاد متخلف که اقدام به فروش چهار بهله «سارگپه» در سایت دیوار کرده بودند، شناسایی و به دام افتادند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی اسدآباد:
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اسدآباد با تاکید بر پرداختن به مسئله جهاد تبیین در مراسمات سوگواری امام حسین(ع)، گفت: هیئتی زنده و پویا است که خود را از سیاست و مبانی انقلاب دور نکند و سکولار نباشد.
نماینده مردم اسدآباد در مجلس عنوان کرد:
نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه چهار سال پیش بارها تذکر دادم که اگر تا 50 سال آینده هم یک نفر در این مسیر جان باخت، وزارت راه قاتل محسوب می‌‌شود و باید پاسخگو باشد چرا که تا کامل نشدن کنارگذر نباید این مسیر افتتاح می‌شد.
مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان گفت: از ابتدای سالجاری تا کنون برای کشاورزان همدانی، در مجموع مقدار 32 هزار و 200 تن کود کشاورزی از بنادر و پتروشیمی‌های کشور تأمین شده است.
دادستان اسدآباد:
دادستان اسدآباد گفت: مسدود شدن گردنه تا روز چهارشنبه و سفر معاون وزیر راه به اسدآباد و تعیین تکلیف نهایی به تعویق افتاده است.

صفحه‌ها