نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal
بازی قیام مختار

آخرین اخبار

ویژه ها

بازی ایران و آمریکا سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰ برگزار می شود.
دادستان اسدآباد از شناسایی و بازداشت یک نفر با هویت جعلی مأمور اداره اطلاعات این شهرستان خبر دداد.
بعداز گذشت 6 سال؛
میدان آزادگان که در خروجی شهر اسدآباد به سمت کرمانشاه واقع شده، برای اجرای پروژه نصب المان ماکت هواپیمایی و تمثال شهدای خلبان در حال آماده سازی است.
رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان:
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار جمع کثیری از بسیجیان فرمودند: شما بسیجیان امروز و آینده مخاطب این خطابه‌اید.بسیج فقط برای میدان نظامی نیست. بسیج باید در میدان علم دین و علوم مادی حضور داشته باشد.
مسئول پیش‌بینی هواشناسی استان همدان گفت: در شبانه روز گذشته بارش باران در روستای لک لک اسدآباد به ۲۲ میلیمتر رسیده است.
یادداشت/
تمامی دولت ها مبتنی بر فلسفه های سیاسی هستند فلسفه های سیاسی تولید نظریه های حاکمیتی در حوزه ها و عرصه های مختلف می‌کنند ،بخش عمده ای از کارکرد نظریه ها به همراه سازی اجتماعی،انسجام و در نهایت به تولید هویت ملی ختم می‌شود دعا برای پیروزی بخشی از همراهی اجتماعی یک امت با قهرمانانش است.
پژمان کرزه‌ای دونده اسدآبادی در مسابقات بین المللی دو نیمه ماراتن با پیمودن ۲۱کیلومتر در اربیل عراق مقام اول قهرمانی را کسب کرد.
مردم اسدآباد پیروزی تیم فوتبال ملی ایران جشن خیابانی گرفتند.
سه گل از چهار گل دیرهنگام تاریخ جام جهانی توسط بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران زده شده است.
امام جمعه اسدآباد:
حجت‌الاسلام مرتضی موحدی گفت: اگر میربینید امروز امریکا این استکبار پلید کوچه و خیابان های مارا به اغتشاش کشیده ، بخاطر بزدلی شان است، جرات تعرض به ایران را ندارد. چون می داند با خاک یکسان می شود.
مهاجم تیم ملی ایران می‌گوید بازیکنان تیم‌ملی بازی‌های ولز را دیده‌اند و انتظار یک بازی خوب را مقابل آن‌ها دارند.
با تجهیز شدن اتاق عمل بیمارستان قائم(عج)؛
دکتر نادر بهرامی گفت: با وجود تجهیزات کامل در اتاق عمل و پیشرفته بودن بیمارستان حضرت قائم(عج) اسدآباد توانستیم جراحی مفصل هر دو زانوی پدر خودم را که سالها رنج میدید، در این بیمارستان انجام دهم.
کارشناس اداره‌کل هواشناسی همدان گفت: یک سامانه بارشی بعد از ظهر امروز/پنجشنبه/ وارد همدان می‌شود و به صورت رگبار پراکنده باران در برخی از مناطق این استان فعالیت می‌کند.
درسایه عدم نظارت رخ می دهد؛
متأسفانه عدم نظارت کافی بر عملکرد تاکسیرانان شهر اسدآباد موجب شده که رانندگان تاکسی علاوه اخذ کرایه اضافی در طول مسیرهای مختلف به مبلغ ۵۰۰ تومان، در کرایه دربستی هم شاهد اخذ مبلغ ۳ هزار تومان بیشتر باشیم.
به مناسبت هفته بسیج مراسم یادواره شهدای بسیج اصناف در اسدآباد برگزار شد.

صفحه‌ها