نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal

آخرین اخبار

ویژه ها

آیت الله سیدرضا فاضلیان از علمای وارسته استان همدان و امام جمعه سابق ملایر امروز/دوشنبه/ پس از تحمل یک دوره بیماری در سن ۹۲ سالگی دار فانی را وداع گفت.
رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر اسدآباد
رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر اسدآباد گفت: تابلوهای جدید نامگذاری مزین به نام شهدا و آزادگان اسدآباد در حال ساخت است که به زودی در سطح شهر اسدآباد نصب می‌شوند.
سرپرست جدید دانشگاه سید جمال‌الدین اسدآبادی:
حسین مرادی مخلص بابیان اینکه جنس کار در دانشگاه متفاوت است و نیازمند همراهی و تعامل مسئولان است، گفت: مسئولان از ما دانشگاهیان مطالبه گری کنند، زمانی که در نهاوند بودم با مطالبه گری گیاهان دارویی را برند سازی کردیم امیدواریم که اسدآباد هم بتوانیم افکار ناب سید جمال را نه‌تنها در استان بلکه به جهان ترویج دهیم.
فرماندار شهرستان اسدآباد:
مجید درویشی گفت: افتخار می‌کنیم که یکی از فرزندان این دیار به شهرستان بازگشت و مدیریت دانشگاه را به عهده گرفت.
رئیس دانشگاه بوعلی سینا:
پروفسور یعقوب محمدی فر با بیان اینکه امروز دانشگاه‌ها به این بلوغ فکری رسیده‌اند که خود تصمیم بگیرند، افزود: یکی از مشکلات جدی دانشگاه‌ها تصمیماتی است که خارج از مراکز آموزش عالی برای دانشگاه‌ها گرفته شده و موجب عدم کارایی لازم شده است.
نماینده مردم اسدآباد در مجلس:
کیومرث سرمدی با بیان اینکه در راستای پیشرفت و تعالی شهرستان، منافع مردم و وحدت را به نامهربانی‌ها در انتخابات ترجیح دادم و از سرپرست دانشگاه سید جمال‌الدین اسدآبادی حمایت کردم، گفت: از مدیرانی که دل درگرو تلاش داشته باشند، حمایت خواهم کرد و آنچه از آقای مرادی مخلص در جهت استقلال دانشگاه انتظار می‌رود، توسعه رشته‌ها، توجه به نخبگان و تحصیل‌کردگان بومی است.
شعر؛
شاعر ملحمدره‌ای در آستانه سالروز آغاز امامت حضرت مهدی(عج) شعر متفاوتی را سرود.
یادداشت؛
باید برای رسیدن به نقطه مطلوبی از معرفت و بینش سیاسی و اجتماعی همواره از دامنه التهاباتی که جامعه را به انشقاق و تفرقه می‌کشاند، بکاهیم و تمام توان خود را مصروف التهاب زدایی و بحران‌زدایی کنیم تا جامعه خود را تشخیص دهد و نیازی به نگرانی عدم رشد سیاسی امت اسلامی نباشیم.
کارشاس اداره کل هوا شناسی استان همدان گفت: دمای هوا در استان این هفته به تدریج افرایش پیدا می کند.
رییس دامپزشکی اسدآباد از کشف و توقیف بیش از ۱۲۰ کیلو گوشت فاسد مرغ و دام در این شهرستان خبر داد.
طبق مصوبه ستاد کرونای اسدآباد برپایی مراسم تدفین، ترحیم و تشییع در دیارسیدجمال ممنوع است، اما این مصوبه آنطور که باید و شاید مورد توجه اهالی شهرستان قرار نمی‌گیرد.
بخش چاردولی اسدآباد 27 روستا دارد وشبکه اینترنت در این منطقه پوشش ضعیفی دارد
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی اسدآباد:
حجت‌الاسلام روح‌الله رستمی با تأکید بر داشتن امید برای ظهور حضرت حجت(عج)، گفت: این امید زمانی تحقق می‌یابد که همت نیز چاشنی کار شود یعنی صرفا به دعا و مناجات بسنده نکنیم بلکه برای آماده‌سازی بستر و شرایط ظهور به حد توان تلاش و مجاهدت کنیم تا خداوند نیز به ما توفیق زیارت و درک آن حضرت را عنایت کند.
نخبگان جریان انقلاب با پیروی واقعی از اوامر ولی امر، فارغ از هرگونه توجیه و تاویل و طفره روی، لااقل تا پایان انتخابات ۱۴۰۰ از اقدامات کم بهره و پرهزینه و ای بسا بحران آفرین پرهیز کنند.
چرایی رد استیضاح روحانی و رویکرد آتی جریان انقلاب؛
در حال حاضر لیبرال‌ها از درون و دشمن استکباری از بیرون به شرایط تحریمی دل‌بسته‌اند تا بلکه موفق شوند نظام را به‌زانو درآورند. در مقابل نیز جریان انقلاب، تا جایی که ممکن است بایستی در برابر آن‌ها مقاومت و تلاش کند تا نظام اسلامی را از این مرحله حساس به‌سلامت عبور دهد.

صفحه‌ها