آخرین اخبار

2. مهر 1400 - 22:08   |   کد مطلب: 40133
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت که با فوت هشت بیمار دیگر در ۲۴ ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در این استان از ابتدای اپیدمی ویروس تاکنون به ۲ هزار و ۸۳۰ مورد رسیده است.

به گزارش آوای سیدجمال، دکتر «محمد طاهری» گفت : همچنین با شناسایی ۵۱۴ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در این استان، مجموع بیماران بستری مثبت به ۲۷ هزار و ۴۷۶ و بیماران سرپایی مثبت به ۸۵  هزار و ۱۳۲ نفر رسید.

 

 

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان افزود : تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته یک هزار و ۳۰۶ مورد بود که ۱۵۱ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.

 

 

طاهری تاکید کرد :  ۳۶ بیمار مبتلا به کرونا در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی استان بستری هستند و در مجموع وضعیت جسمی ۵۱ بیمار بستری در بیمارستان های استان وخیم گزارش شده است.

 

 

وی درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد یک هزار و ۴۰۳ ، بهار یک هزار و ۳۹۸ ، تویسرکان یک هزار و ۴۲۴، رزن یک هزار و ۹۲ ، درگزین ۳۶۵، فامنین ۳۸۳ و کبودراهنگ یک هزار و ۳۸۶ نفر است.

 

 

طاهری تصریح کرد  کرد: همچنین تاکنون پنج هزار و ۲۰۶ نفر در ملایر، سه هزار و ۵۰۶ نفر در نهاوند و ۱۰ هزار و ۷۱۸ نفر نیز در شهرستان همدان به ویروس کرونا مبتلا و بستری شده اند.

 

 

از مجموع ۱۰ شهرستان استان همدان، شهرستان فامنین در وضعیت زرد و مابقی شهرستان ها در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارند.

صداوسیما

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal
بازی قیام مختار