آخرین اخبار

28. خرداد 1403 - 11:44   |   کد مطلب: 47976
نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم نسبت به حقوق اساسی خود مطلع هستند و می‌دانند شرکت در انتخابات رسیدن به حقوق حقه هر شهروند ایرانی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «آوای سیدجمال»، به نقل از ایسنا اکبر رنجبرزاده اظهار کرد: شرکت در انتخابات متعلق به اشخاص، اقشار و گروه‌های خاص نبوده بلکه شرکت در این رویداد سیاسی بزرگ حق مسلم همه ملت ایران است، از این حقوق اساسی و از این حقوق حقه نباید به راحتی گذشت و مشارکت نداشت چرا که عدم مشارکت در انتخابات در نهایت مسیری به جز پشیمانی به همراه نخواهد داشت و پشیمانی دیگر سودی ندارد.

وی ادامه داد: هر آنچه که تحت عنوان گرانی، اعتراضات، معیشت، درآمد، اقتصاد، اشتغال، رشد اقتصادی، تامین مسکن، ازدواج و آسیب‌های اجتماعی وجود دارد، منوط به برنامه‌ریزی اجرایی رئیس جمهور است.

رنجبرزاده با بیان اینکه تدبیر و برنامه‌های رئیس جمهور با حل مشکلات مردم گره خورده است، تصریح کرد: باید در بحث انتخابات رئیس جمهور تک‌تک آحاد جامعه مشارکت حداکثری داشته باشند چرا که اگر رئیس جمهور ظرفیت بالایی داشته باشد طبیعتاً آنچه که مد نظر شهروندان ایرانی است محقق می‌شود اما اگر مردم نسبت به انتخابات و مشارکت حداکثری در این رویداد سیاسی بزرگ بی‌میل باشند به همان نسبت گره به گره‌های گذشته و مشکلات قبل افزوده شده و قابلیت حل مسائل و مشکلات سخت‌تر خواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری یک ضرورت حتمی است، اظهار کرد: درایت و هوشمندی و هر عقل سلیمی ‌ایجاب می‌کند که وکالت خود را به کسانی بسپارد که ظرفیت هدایتگری جامعه در سطوح مختلف را داشته باشد.

نماینده اسدآباد در خانه ملت با بیان اینکه باید ببینیم کدام‌یک از شش کاندیدای مورد نظر کارآمدتر، پرتلاش‌تر بوده و در پیچ و خم مسئولیت‌هایی که در گذشته به آنان واگذار شده چگونه مسیر را به سمت پیشرفت هدایت کرده‌اند، یادآور شد: مردم در انتخاب رئیس جمهور مورد نظر خود تحقیق و بررسی کنند، به فضای مجازی مسموم رسانه‌ای و تهمت و تخریب‌های فضای مجازی توجه نداشته باشند بلکه به واقعیت‌ها توجه کرده و تحلیل درست با خود انجام دهند.

رنجبرزاده گفت: هر شش کاندیدای مورد نظر از نظر شورای نگهبان ویژگی و شاخص‌های حداقلی را دارا هستند، اظهار کرد: در انتخابات هشتم تیر ماه این مردم هستند که با مشارکت حداکثری خود رئیس جمهور مورد نظر خود را باید انتخاب کنند و به‌طور قطع مردم هوشمندانه در پای صندوق‌های رأی و در این رویداد بزرگ سیاسی کشور، حضور حداکثری خود را به منصه ظهور خواهند گذاشت و با این حضور حداکثری خود موجب شادی روح شهدای خدمت خواهند شد.

وی تأکید کرد: شهید رئیسی انسانی بزرگ با فکر و تجربه بزرگ بود، او تجربه ریاست دو قوه را در کارنامه خود داشت و در سایه همین تجربه ارزشمند توانست در مدت سه سال نام خود را در تاریخ این کشور ماندگار کند.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal