آخرین اخبار

22. تير 1400 - 8:04   |   کد مطلب: 39477
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان با اشاره به آخرین وضعیت کرونا در استان و بستری 22 بیمار کرونایی با وضعیت وخیم، گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۸۳۱، بهار ۹۹۸، تویسرکان یک هزار و ۳۴، رزن ۷۹۴، درگزین ۲۹۱، فامنین ۳۲۰ و کبودراهنگ یک هزار و ۴۹ نفر است.

به گزارش آوای سیدجمال، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان با اشاره به آخرین وضعیت کرونا در استان و بستری 22 بیمار کرونایی با وضعیت وخیم، افزود: همچنین  ۲۱۲ نفر دیگر در استان همدان به کرونا مبتلا شدند با شناسایی ۱۳۲ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در این استان، مجموع بیماران بستری مثبت به ۱۸ هزار و ۷۰۹ و بیماران سرپایی مثبت به ۴۶ هزار و ۵۵۰ نفر رسید.

 

 

 سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت که با فوت ۲ بیمار دیگر در ۲۴ ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان از ابتدای اپیدمی ویروس تاکنون به ۲ هزار و ۲۸۷ مورد رسیده است.

 

 

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار داشت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۵۱۷ مورد بود که ۱۱۱ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.

 

 

وی گفت: ۱۷ بیمار مبتلا به کرونا در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی استان بستری هستند و در مجموع وضعیت جسمی ۲۲ بیمار بستری در بیمارستان های استان وخیم گزارش شده است.

 

 

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۸۳۱، بهار ۹۹۸، تویسرکان یک هزار و ۳۴، رزن ۷۹۴، درگزین ۲۹۱، فامنین ۳۲۰ و کبودراهنگ یک هزار و ۴۹ نفر است.

 

 

دکتر طاهری افزود: همچنین تاکنون سه هزار و ۴۱۴ نفر در ملایر، ۲ هزار و ۳۵۰  نفر در نهاوند و هفت هزار و ۱۸۹ نفر نیز در شهرستان همدان به ویروس کرونا مبتلا و بستری شده اند.

 

 

 از مجموع ۱۰ شهرستان استان همدان تنها شهرستان فامنین در وضعیت زرد کرونایی بوده و مابقی در وضعیت نارنجی قرار دارند.

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal
بازی قیام مختار