آخرین اخبار

6. تير 1403 - 13:01   |   کد مطلب: 48021
با توجه به نزدیک شدن به چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، آیت الله جوادی آملی همگان را به حضور در انتخابات و پای صندوق های رأی دعوت کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «آوای سیدجمال»، آیت‌الله جوادی آملی اظهار داشت: مردم در دین اسلام محوریت اصلی را دارند و جایگاه آنها صرفاً به دلیل انتخابات و جمهوریت نیست؛ مردم ایران نیز مردمی بزرگ و با فرهنگ هستند و در همه صحنه های کشور از جمله دفاع مقدس حضور فعال داشته اند، باید مسئولین این تلاش و از‌ خود گذشتگی مردم را قدر بدانند و با سر و سامان دادن به اوضاع اقتصادی و اجتماعی کاری کنند تا ملت بتواند روی پای خود بایستد.

وی افزود: امروز موظف هستیم وحدت خود را حفظ کنیم و در این مناسبت ها مانند انتخابات که در استقلال کشور، امنیت، عظمت، جلال و شکوه این مملکت دخیل هستند حضور فعال داشته باشیم، حضور در پای صندوق های رأی، یک قدرت ملی، دینی و اسلامی است که دشمن زدایی می کند و تا وقتی مردم در صحنه حضور دارند، برای کشور هیچ گونه مشکلی پیش نخواهد آمد.

آیت‌الله جوادی آملی گفت: امیدواریم به حرمت خون های پاک شهداء، مردم در این صحنه ها حضور‌ فعال داشته باشند تا استقلال کشور نیز محفوظ بماند.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal