آخرین اخبار

26. خرداد 1400 - 8:14   |   کد مطلب: 39228
نویسنده اسدآبادی با بیان اینکه در مکتب حاج قاسم هر رأی دهنده یک مدافع حرم است، نوشت: انتخابات پیش روست چه زیبا می‌شود این بار هم به پاس خون همه‌ی شهدای دفاع مقدس و شهدای دفاع حرم ما بشویم مدافع وطن.

به گزارش آوای سیدجمال، هرگاه راه را گم کردید، نگاه کنید آتش دشمن کدام سمت را هدف گرفته همان جبهه‌ی خودی است.( شهید ابراهیم همت)

 

این روزها نگاه دشمن چرخیده به سمت کشوری که میلیون‌ها سال تاریخ تمدن دارد؛
کشوری که از دیروزها استوار و مقاوم نشان داد که سرها می‌ایستد و مقاوم می‌ماند، خیلی راحت می‌توان گذشته‌اش را ورق زد و به این مقاومت رسید؛

 

 ایران سرزمین رستم‌هاست، ایران هنوز هم عطر پوریا  ولی‌ها را می‌دهد، همین که جلوتر قدم بگذاریم می‌رسیم به انقلاب ۵۷ شور و هیجانش را بعد از ۴۰ سال می‌توانیم در لابه‌لای درخت پربار انقلاب ببینیم.

 

 مردمی که جان سپر کردند دست‌ها را مشت کردند و یک صدا فریاد زدند، مرگ بر دشمن.
 نگاه ها را کمی باز تر کنیم ورق انقلاب را یک سال جلوتر بزنیم، حال می‌رسیم به ۸ سال دفاع عاشقانه و مقدس زمانی که کشور از سمت دشمنان تحریم شده بودیم اما با دست‌های خالی حماسه‌ای آفریدیم،

 

به وسعت همه‌ی ایران در این راه جهان‌آرا ها، خرازی‌ها ، کاظمی‌ها، باکری‌ها، همت‌ها، هادی‌ها، این‌ها افتخار  آفریدند.

 

حال انقلاب را بیش‌ تر ورق بزنیم. حال می‌رسیم به قاسم سلیمانی‌ها، حججی‌ها و همه‌ی شهدای مدافع حرم،

 

و کاش همه بدانیم که در مکتب حاج قاسم هر رأی دهنده یک مدافع حرم است؛ انتخابات پیش روست چه زیبا می‌شود این بار هم به پاس خون همه‌ی شهدای دفاع مقدس و شهدای دفاع حرم ما بشویم مدافع وطن؛

 

 انتخابات قبل از هر چیز یک احترام است به خود فرد؛ بیاییم قبل از هر کسی به خودمان احترام بگذاریم، سپس به حرمت پرچم سه رنگ ایران پای صندوق‌ها برویم اصلح انتخاب کنیم و شوری بیافرینیم که صدای پرشورش گوش دشمن را کر کند چشم دشمن را کور کند و به همه‌ی جهانیان نشان بدهد که ایران همیشه جاویدان است.

 

 به انتخابات لبیک بگوئیم چرا که امام خمینی چه زیبا گفت میزان رأی ملت است. قرار من، تو و همه‌ی ما ۲۸ خرداد پای صندوق‌های انتخابات. فراموش نکنیم که مدافع وطنیم.

 فاطمه بگزاده

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal