آخرین اخبار

17. اسفند 1400 - 9:16   |   کد مطلب: 41656
کیومرث سرمدی با بیان اینکه سیدجمال هم مظلوم و هم مورد غفلت واقع شده، گفت: کنگره سیدجمال با هدف شناساندن این شخصیت به عنوان مصلح تفکر بیداری اسلامی و در راستای توسعه زیرساختهای نرم‌افزاری و سخت‌افرازاری فرهنگی منطقه اسدآباد با حضور وزرای علوم و ارشاد و معاون رئیس جمهور برگزار می‌شود.

کیومرث سرمدی، نماینده مردم اسدآباد در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگارآوای سیدجمال از سفر معاون پارلمانی رئیس جمهور به شهرستان اسدآباد خبر داد و اظهار کرد: آقای حسینی به دعوت ما و برای حضور در کنگره سید جمال‌الدین اسدآبادی در زادگاه وی حاضر می شود.

 

وی سید جمال‌الدین اسدآبادی را مصلح جهان اسلام دانست و گفت: این افتخاری برای اسدآباد است که سیدجمال زادگاهش در این شهر و دیار و آغازگر بیداری اسلامی است.

 

کیومرث سرمدی با بیان اینکه علاوه بر معاون رئیس‌جمهور وزرای علوم فرهنگ و ارشاد اسلامی به زادگاه سید جمال‌الدین اسدآبادی دعوت شدند، افزود: کنگره سیدجمال در دو روز 18 و 19 اسفند ماه برگزار می‌شود که در روز اول کنگره معاون رئیس جمهور و در روز دوم دو وزیر علوم و ارشاد حاضر و سخنرانی خواهند کرد.

 

وی با اشاره به اهداف برگزاری کنگره سیدجمال در این منطقه، گفت: ما به دنبال توسعه زیرساخت‌های فرهنگی شهر اسدآباد هستیم که به همین دلیل از معاون رئیس جمهور دعوت شده است.

 

سرمدی با اشاره به اینکه سیدجمال هم مظلوم و هم مورد غفلت واقع شده است، افزود: باید از ظرفیت سیدجمال برای ترویج تفکر بیداری اسلامی بهره برد و برگزاری این کنگره ها چنین اهدافی را فراهم خواهد کرد.

 

وی با اشاره به اینکه هنوز بنیاد سیدجمال در شورای انقلاب فرهنگی مصوب نشده، گفت: معاون رئیس جمهور از یادمان سیدجمال بازدید خواهد کرد، البته درخواستهایی نیز در راستای توسعه شهرستان به صورت مکتوب از وی مطالبه می‌شود.
انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal
بازی قیام مختار