آخرین اخبار

31. شهريور 1400 - 10:38   |   کد مطلب: 40114
حسین عسگری‌مهرور از برگزاری جشن شکوفه‌ها در مدارس همزمان با سراسر کشور خبر داد و گفت: با ثبت نام دو هزار و 142 نفر و حضور حداقلی دانش‌آموزان جشن شکوفه‌ها در مدارس برگزار می‌شود.

حسین عسگری‌مهرور، رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان اسدآباد در گفت.گو با خبرنگار آوای سیدجمال، با اشاره به ثبت نام تعداد 17 هزار و 956 دانش آموز در مدارس شهرستان، اظهار کرد: فعلا پایه دهم و هفتم و تعداد کمی پایه اول بدون ثبت نام هستند.

 

وی دلیل عدم ثبت نام پایه های دهمی را امتحانات شهریور دانست و گفت: این امتحانات تا ۲۵ شهریور ادامه داشته و هنوز برگه هدایت تحصیلی صادر نشده است.

 

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان اسدآباد یکی دیگر از علل عدم ثبت نام دانش‌آموزان را مشکلات مربوط به سامانه سیدا خواند و افزود: این سامانه به موقع بروزرسانی نمی شود و جوابگو این همه مدارس و کاربران نیست.

 

وی با بیان اینکه تعداد ۴۵۰ نفر از دانش‌آموزان هنوز درخواست خرید کتاب نداده‌اند، تصریح کرد: عدم خرید کتاب یکی از مشکلات ناشی از کرونا است که والدین رغبت به خرید کتاب ندارند چراکه کتب پارسال بعضا بلااستفاده مانده است.

 

 

عسگری‌مهرور از برگزاری جشن شکوفه‌ها در مدارس با حضور حداقلی دانش آموزان خبر داد و گفت: در حال حاضر 2 هزار و 142 نفر دانش آموز اول ابتدایی ثبت نام کردند که نسبت به سال گذشته 242 نفر افزایش دانش آموز داشتیم.

 

 

وی در خصوص بازگشایی مدارس هم گفت: روز شنبه بنابر دستور فرماندار جلسه شورای آموزش و پرورش برگزار و تصمیماتی در این زمینه اتخاذ خواهد شد که کدام مدارس با چه شرایط و چه تعداد دانش آموز برگزار شود.

 

وی در خصوص سهمیه تبلت از استان گفت: هنوز به ما تبلتی ندادند .
انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

نقشه ماهواره ای اسدآباد
پیش بینی وضعیت هوای اسدآباد
بانک ملت
https://telegram.me/Avaseyedjamal
بازی قیام مختار